У мережі захоплюються тілом 62-річної жінки: стрункі ноги, підтягнута шкіра і завжди посмішка на обличчі. У чому секрет? (ФОТО)

Author name 23 Липня 2020 в 14:07

Поділитися статтею

У мережі захоплюються тілом 62-річної жінки
У мережі захоплюються тілом 62-річної жінки

Генетика тут ні до чого, головне піклуватися про себе щодня. 62-річна жінка зачарувала користувачів своєю чудовою фігурою. Секрет дуже простий – читайте у матеріалі.

Зараз дуже модно вести здоровий спосіб життя. Але справа навіть не в моді. Здоров’я – це запорука щасливого життя, яке нагороджує вас не тільки красивою фігурою, але і довголіттям.

62-річну Шейлу Кісс не можна назвати бабусею. Жінка колись працювала моделлю, і тоді професія зобов’язувала мати гарний вигляд. Але коли американка вийшла на пенсію, вона не перестала піклуватися про себе.

 ""

Такою розкішною фігурою, як у Шейли, не кожна молода дівчина може похвалитися. А ось Кісс з легкістю носить короткі сукні, топи і молодіжні купальники. Напевно, її тіло не знає, що жінці вже 62 роки.

 ""

А секрет здоров’я і стрункості дуже простий і доступний кожному, але не всі готові жити у такому режимі. Американка займається спортом шість днів у тиждень і стежить за харчуванням. Шейла переконує, що тільки така щоденна праця подарує вам гарне самопочуття і фігуру мрії.

 ""

«Кожна жінка може так виглядати, якщо хоча б з 30 років почне майже щодня займатися спортом», – каже колишня модель.

 ""

Як бачимо, чарівної таблетки немає. Але все можливо. Головне прийняти рішення і почати діяти.

Струнка жінка
Струнка жінка

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею