Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 4 відмінності на картинці з морським коником

Author name 18 Жовтня 2021 в 13:10

Поділитися статтею

Знайдіть відмінності
Знайдіть відмінності

Художник, знаючи вашу любов до моря і морським мешканцям і намалював цю картинку. Цей тест хоч і в чорно-білих фарбах, але цікавий і цікавий.

Ви були на морі? Напевно відпочивали хоч раз в житті на морському курорті або навіть біля океану. А можливо просто дикунами відпочивали в наметі та у своїй машині біля моря.

Правда незабутні дні? Солоний бриз, тепле море і гаряче білий пісок. Як правило, всі обгоряють в перші дні відпочинку, а потім гарячково намагаються намазати тіло кремом від засмаги. Деякі більше часу на пляжі проводять в тіні, або в воді, щоб менше обгоріти.

Іншим потрібен бронзовий загар, щоб похвалитися коли вони повернуться з курорту.

Але є люди, яким цікава морська фауна. Вони з маскою і в ластах пірнають під воду і раптом для себе виявляють який прекрасний і різноманітний підводний світ.

Це як правило молоде покоління. Люди у віці знають, що під водою і як виглядають морські мешканці. Їх онуки або діти, які вони взяли з собою на море приносять їм показати, що вони зловили в море. Мушлі, морські коники або медузи – все їм цікаво принести і показати своїм батькам або бабусі з дідусем.

Тому художник, знаючи вашу любов до моря і морським мешканцям і намалював цю картинку.
Цей тест хоч і в чорно-білих фарбах, але цікавий і цікавий. Він вище середньої складності і вам необхідно знайти чотири відзнаки між двома картинками.

Ці відмінності не впадають в очі. До того ж основний персонаж на зображенні – це морський коник і людина, яка проходить цей тест на уважність, спершу звертає увагу на морського коника. А дрібні відмінності від нього вислизають.

Спробуйте і ви знайти чотири відзнаки між двома картинками.
Вдалося знайти 4 відмінності за одну хвилину?
Якщо ви виявили не всі відмінності, або взагалі їх не знайшли, то можете на зображенні нижче подивитися де вони.

Удачі вам в проходженні тесту і гарного настрою!

Відмінності пофарбовані червоним кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею