Тест – головоломка №31-05-1: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Поліпшуйте своє фізичне та духовне здоров'я. Тренуйте не лише тіло, а й мозок. І тому існує багато методів. Наприклад, потрібно проходити тести на уважність, вирішувати головоломки чи розгадувати кросворди. Вибір за вами.

А в цій статті ми пропонуємо вам головоломку із сірниками. Вирішіть її. А уважність можна і треба тренувати, як і свідомість. Інформація нижче вам у цьому допоможе

З’єднайтесь зі звуком: увімкніть музику, слухайте звуки хвиль, природи чи інші заспокійливі звуки, або вловлюйте природні звуки навколо вас. Закрийте очі та налаштуйтеся на вибраний вами звук. Залишайтеся зі звуком, повертаючись до нього, коли відбувається відволікання, і, можливо, зверніть увагу, як ви дихаєте разом із ним.

Керовані образи: використовуйте образи з компакт-диска, вебсайту. Візуалізуйте, що ви перебуваєте в описуваному місці, чуєте звуки та відчуваєте їх. Пориньте у це переживання, а коли вправа закінчиться, принесіть зараз.

Створіть безпечне місце. Подібно до керованої уяви, створіть безпечне та зручне місце. Це може бути кімната, хатина в лісі або уявна земля, де вас захищають дракони, що вогнедишать!
Використовуйте свої почуття, щоб повністю увійти до безпечного місця. Зверніть увагу, як це виглядає, звертаючи увагу навіть на найменші деталі.
Зверніть увагу на звуки чи тишу. Як це? Залишайтеся в цьому місці деякий час і йдіть туди, коли вам потрібно заспокоїтися.

Нижче ви побачите правильну відповідь на головоломку.

Чудового вам дня та прекрасного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.