Тест – головоломка №31-05-3: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Вирішіть чергову головоломку із сірниками. Вона вам допоможе потренувати ваш мозок. Це особливо бажано для людей у літньому віці та не тільки

Також це покращить вашу уважність. Її можна тренувати та інформація нижче буде вам корисною.

Уважність до запахів: зберіть різні ароматичні свічки або ефірні олії та витратите деякий час, досліджуючи запах кожного з них. Зверніть увагу на відмінності та будь-які реакції, які у вас є на кожен вид запаху.
Як альтернатива, замаскуйте етикетки на ваших свічках або оліях і подивіться, чи зможете ви або інші вгадати кожне з них.

Уважне слухання: виберіть пісню, закрийте очі та уважно прислухайтеся до музики. Слідкуйте за лірикою,
Зверніть увагу на різні інструменти або сприйміть пісню як єдине ціле. Якщо ви чули пісню раніше, ви помітили щось нове? В якості альтернативи виберіть пісню з текстом, фразою або мелодійною лінією, що повторюється. Підрахуйте, скільки разів ви чуєте деталь, що повторюється.

Уважність до дотиків: візьміть будь-який предмет до рук. Досліджуйте об’єкт руками та пальцями, відчуваючи форму, текстуру та температуру об’єкта. Це можна зробити у поєднанні із зором або із заплющеними очима, орієнтуючись виключно на дотик. Як варіант, зберіть різні тканини, такі як ситець, бавовна, шерсть і оксамит і відчуйте різні відчуття. Звичайно, цю вправу можна зробити з будь-яким набором предметів (наприклад, м’ячик для зняття стресу, камінь для занепокоєння, наждачний папір).

Тепер вирішіть головоломку із сірниками. Чи вдалося знайти правильне рішення? Якщо це проблема для вас, то відповідь є на малюнку нижче.

Удачі та відмінного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.