Тест – головоломка №31-05-4: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Покращуйте свою уважність за допомогою проходження тестів різної складності та головоломок. Зараз ми вам представляє чергову головоломку із сірниками. Вирішіть її.

Це трохи потренує ваш мозок і до того ж це цікаво. Уважність і усвідомленість можна покращувати та інформація нижче допоможе вам у цьому.

Уважність до природи/грози: Увімкніть компакт-диск із природою або звуки грози. Слухайте та зверніть увагу, які емоції, думки та відчуття починають виникати.

Уважна ходьба. Прогуляйтеся на вулиці чи всередині своєї кімнати. Зверніть увагу на відчуття своїх ніг, як вони стикаються із землею. Відпустіть думки, емоції та інші відволікаючі фактори та просто йдіть, ніби вам важливо пам’ятати про кожен крок. В якості альтернативи, грайте в гру та уникайте тріщин (або наступайте на них) або рахуйте кроки між нерухомими об’єктами, такими як ліхтарні стовпи або поштові скриньки.

Уважна прогулянка природою: прогуляйтеся на природі. Зверніть увагу на звуки та запахи. Скористайтеся цим часом, щоб спостерігати, як ви вперше побачили цей пейзаж і навколишні елементи природи. Коли ви виявите, що відволікаєтеся, поверніться до декорацій навколо себе.

Предмети у сумці: візьміть сумку та додайте до неї різні типи предметів. Переконайтеся, що об’єкти різні за текстурою та формою. Перевіряйте сумку і по черзі, використовуючи свій дотик, вгадуйте, що являє собою кожен об’єкт. Спостерігайте та описуйте відчуття.

Вирішили головоломку із сірниками? А правильна відповідь є на малюнку нижче.

Гарного вам настрою міцного здоров’я!

Рішення виділено зеленим кольором

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.