Чи зможете знайти котика за 60 секунд? Сховався він вдало. Тест на уважність

Author name 8 Травня 2020 в 10:05

Поділитися статтею

Де ховається пухнастик?
Де ховається пухнастик?

Ви вже випили сьогодні кави або чай? Якщо так, то налийте собі ще чашечку і поєднуйте приємне з корисним. Відпочиньте і пройдіть тест на уважність.

На фотографії ховається кіт. Він майже злився з навколишньою місцевістю. Благо забарвлення це йому допомагає зробити. Не багато людей, навіть із середнім рівнем уважності можуть відразу виявити пухнастика. Хоча деяким це вдається швидко. Якщо ви зосередьтеся і зможете напружити всю свою увагу, ви відшукаєте кота. Такий тест допоможе вам поліпшити роботу мозку і більш розвинути уважність.

Коти, які є від природи хорошими мисливцями, повинні вміти відмінно маскуватися. Вони, також можуть просто відпочивати на сонці і завдяки їх забарвленню мало кому вдається відразу виявити їх.

Ну, що знайшли котика? Потрібно звернути увагу на всі деталі. Даємо невелику підказку – пухнастик рудий за кольором і у нього білі плями. А зараз вдалося виявити кота? Якщо ви уважна людина, то зможете пройти цей тест менш ніж за 60 секунд. Виявили пухнастика? Друга підказка – він сидить по центру фотографії.

Якщо все ж вам не вдалося знайти котика, то подивіться на фото внизу. Він обведений червоним кружком.

Даний тест не є простим, тому новачки не відразу можуть відшукати котика. Не засмучуйтесь – потренуєтеся на тестах на нашому сайті і у вас це буде виходити швидше.

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею