Звичка №1, яка допоможе схуднути у животі після 40 років: порада фітнес-тренерки Аніти Луценко

Порадам Аніти Луценко ми звикли довіряти ще з часів "Зважених та щасливих". Тепер фітнес-тренерка вирішила допомогти жінкам 40+ позбутися неприємних складочок на животі.

Аніта Луценко розподілила жіночі фігури на 2 категорії: груша та яблуко. У першому випадку жир більше накопичується в стегнах і нижче. У другому жінки мають стрункі ніжки, натомість верхня частина тіла дуже громіздка.

Якраз яблучна статура приносить господаркам великі накопичення на животі, що доволі небезпечно для здоров’я. У такому випадку постійне качання преса навряд чи допоможе. Швидше за все, ви неправильно харчуєтеся.

Аніта Луценко радить, як позбутися великого живота

Якщо заміри талії показали понад 94 см, треба бити на сполох і починати якомога більше рухатися. Великий живіт може виникати й через здуття. Причому призвести до подібної проблеми можуть навіть корисні звички. Наприклад, збільшення в раціоні овочів та фруктів.

У такому випадку Аніта рекомендує не вживати сирі овочі, а піддавати їх термічній обробці. Є ще один вихід – додати спеції. Солодкі фрукти можуть викликати бродіння у кишківнику. Зазвичай це відбувається, коли людина з’їдає протягом дня не 300 г, як треба, а набагато більше.

Аніта Луценко радить, як позбутися великого живота

Якщо організм не переносить лактозу, це теж призведе до випинання живота й бурчання в середині. Бобові здатні збільшити живіт, але відмовлятися від них Аніта не рекомендує. Пропонує попервах додавати по одній ложці до основної їжі, оскільки протеїн у їх складі дуже корисний.

Багато жінок намагаються влітку вживати якомога більше вітамінів, сподіваючись, що вони відкладуться на зиму в організмі. Та зазвичай усі корисні речовини виводяться з нас набагато раніше, а от передозування якраз і призводить на негативного ефекту.

Аніта Луценко радить, як позбутися великого живота

Отже, власницям великих животів фітнес-тренерка радить з’їдати за день 2 плоди середнього розміру. Цього буде достатньо для постачання вітамінів. А якщо є вибір між ягодами та фруктами, завжди віддавайте перевагу ягодам.

Від кортизолового живота, спричиненого надмірним рівнем стресу, знаменитість радить позбавлятися так: максимально напружити всі м’язи тіла, стиснувшись, витримати так, рахуючи до 10, потім розслабитися.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.