5 причин, чому вам варто спати зі своєю собакою

Author name 26 Листопада 2020 в 21:11

Поділитися статтею

Користь сну з собаками
Користь сну з собаками

Сон з собакою має багато переваг для здоров’я, які повністю переважують будь-які негативні моменти, про які ви можете подумати. До того ж нашим чотириногим друзям теж потрібна любов і ласка.

Вони забезпечують комфорт

Всім відомо, що домашні тварини забезпечують спілкування, тепло і любов.

Собаки дарують нам любов, підтримку і розраду, не просячи нічого натомість, і ці ефекти особливо можна відчути, якщо спите поряд з ними.

Вони допомагають при безсонні

Так багато людей страждають від безсоння, що вона легко переростає в епідемію. За даними Фонду здоров’я сну, кожен третій дорослий страждає, принаймні, легким безсонням, і багато людей не знають, де знайти відповіді.

Проте, сон з собакою може допомогти вам легше заснути завдяки комфорту, безпеці і любові, які тварини дарують від щирого серця. Якщо ви страждаєте безсонням або вам час від часу важко заснути, запросіть свого улюбленця поспати з вами одну ніч і подивіться, як швидко і легко ви заснете.

Собаки можуть допомогти при депресії, тривожності та інших психічних розладах

Ці стани іноді супроводжують безсоння, оскільки люди, які страждають депресією, тривогою або іншими психічними захворюваннями, схильні роздумувати про думках, які можуть перешкодити їм спати ночами.

Проте, собаки знову і знову доводять, що можуть значно допомогти людям з проблемами психічного здоров’я, що підтверджують терапевти і власники службових собак. Собаки, як правило, мають заспокійливу дію на людей, особливо коли вони притискаються до вас і дрімають поруч з вами.

З собаками тепло і затишно

Звичайно, ковдри та подушки зігрівають і зберігають затишок. Але ніщо не зрівняється з теплом і м’яким хутром вашої собаки! Багато власників собак сплять зі своїм собакою, тому що це зігріває їх вночі. Дійсно, навіть якщо ви спите з маленькою собакою поруч з вами, ви відчуваєте себе набагато краще, ніж якби ви спали на самоті.

Ми відчуваємо себе в більшій безпеці

Сон з собакою не тільки допомагає вам менше нервувати! Це також кращий спосіб відчувати себе в безпеці! І неважливо, велика це собака, або маленька. Все, що вам потрібно, щоб відчувати себе в безпеці, – це спати поруч з вашим собакою. Чим менше ви будете боятися, тим міцніше спатимете.

Собакам це подобається

Всі собаки люблять, коли їх балують! Тому якщо ви запропонуєте своїй собаці поспати з вами у вашому ліжку, він із задоволенням подпрімає з вами! Крім того, сон з вами заспокоює і розслабляє вашу собаку так само, як і вас.

Сон з собаками корисний
Сон з собаками корисний
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею