Сон без подушки: плюси і мінуси

Author name 27 Листопада 2020 в 19:11

Поділитися статтею

Плюси і мінуси сну без подушки
Плюси і мінуси сну без подушки

Сон без подушки – корисно, чи ні. Розбираємо всі плюси і мінуси.

Хоча сон без подушки – не те рішення, яке можна рекомендувати всім (оскільки якісна подушка залишається найбільш оптимальним рішенням для гарного вирівнювання всього тіла), це можливе рішення, якщо ви не можете спати на подушці.

Все буде залежати від вашого положення уві сні

Хоча, в принципі, сон без подушки безпечний, в залежності від положення, в якому ви спите, він може мати досить великий вплив на ваше здоров’я в довгостроковій перспективі.

Справді, якщо ви звикли спати на боці, то сон без подушки – дуже погана ідея, тому що ваша шия буде всю ніч перебувати в напрузі, а також буде страждати хребет.

Сон на животі, безсумнівно, принесе найбільшу користь через відсутність подушки, але, тим не менш, це положення не дуже підходить для розслаблення тіла.

Сон на спині без подушки може посилити хропіння у деяких людей, і ви не отримаєте ніякої користі від підтримки шиї, як, наприклад, з подушками, адаптованими для шиї.

Грубо кажучи, за винятком того, що ви зазвичай спите на животі, сон без подушки в довгостроковій перспективі буде шкідливий для вашого здоров’я (напруга в шиї, плечах, попереку, головний біль тощо).

Переваги сну без подушки

Деяким людям може бути корисно спати без подушки, це стосується людей, які страждають шкірними проблемами.

Фактично, відсутність контакту з подушкою протягом 7-8 годин в день дозволяє шкірі краще дихати, і ви обмежуєте ризик закупорки пор на обличчі.

Як не дивно, якщо ви спите без подушки, ваше тіло буде щосили намагатися знайти найбільш зручне положення і адаптуватися до цієї ситуації. Саме з цієї причини деякі люди краще сплять без подушки, ніж з нею.

Якщо ви в даний час спите на подушці і страждаєте від головного болю і болю в шиї, коли прокидаєтеся і перепробували всі можливі положення, ви все одно можете спробувати спати без подушки, щоб зрозуміти, підходить вам це, чи ні.

З подушкою, чи ні - як краще?
З подушкою, чи ні – як краще?
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею