Антисептик в домашніх умовах за рекомендацією ВООЗ – вбиває небезпечні бактерії

Цей простий рецепт антисептика в домашніх умовах може врятувати життя або, принаймні, зберегти ясність розуму і заспокоїти нерви.

Антисептик в домашніх умовах, який ви можете приготувати самостійно, Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я рекомендується використовувати після належного миття рук, щоб повністю знищити небезпечні бактерії. Для цього потрібно придбати лікувальні компоненти.

Згідно з рекомендаціями ВООЗ існує два рецепти приготування антисептика:

Етанол 96%.

Перекис водню 3%.

Гліцерин 98%.

Стерильна дистильована або холодна кип’ячена вода.

Ізопропіловий спирт 99,8%.

Перекис водню 3%.

Гліцерин 98%.

Стерильна дистильована або холодна кип’ячена вода.

Саморобний антисептик

Насправді наші рецепти слід сприймати радше як керівництво з приготування антисептика для першої допомоги з будь-яких підручних засобів. Приготування антисептик в домашніх умовах, буде корисний людям, які живуть у віддалених районах міст або тим, хто з якихось причин не може самостійно піти в аптеку.

Перекис водню можна замінити хлоргексидином, який має аналогічні властивості. Ізопропіловий спирт або етанол було дуже важко знайти, ми знайшли його будинку в аптечці, тому ви можете замінити його алкогольним напоєм з високою концентрацією алкоголю, наприклад, джин або абсент (медики рекомендують не менше 70%).

Згідно з рекомендаціями з Інтернету, гліцерин можна замінити ефірною олією – маслом ши або жожоба. Можна використовувати найбільш підхожий з наявних рослинних олій – оливкову, або іншу.

 "" Також для приготування антисептика в домашніх умовах знадобиться дистильована (очищена) вода або охолоджена кип’ячена вода.

Одна ложка води.

П’ять ложок етанолу.

П’ять крапель оливкової олії.

П’ять грамів хлоргексидину.

В деякі рецепти можна також додати чайну ложку соку алое.

По черзі перемішайте всі інгредієнти, перелийте суміш в закриту скляну або пластикову місткість і залиште на 72 години. Приготований антисептик в домашніх умовах – готовий до використання.

Після втирання на руках залишається масло, яке слід добре розтерти, але різкого запаху спирту нечутно.

Рецепт антисептичного розчину від ВООЗ

Рекомендований рецепт домашнього антисептика від ВООЗ:

1. 1. Налити спирт, призначений для приготування антисептичного розчину, у велику пляшку або місткість до градуйованої позначки.

2. Додайте перекис водню зі склянки.

3. 3. Додайте гліцерин, використовуючи хімічні стакани. Оскільки гліцерин має високі адгезійними (адгезійними) властивостями до скла, стакан слід промити стерильною дистильованою або охолодженою кип’яченою водою, а потім вилити вміст склянки в пляшку / горщик.

4. Потім в пляшку / каструлю налийте стерильну дистильовану або охолоджену кип’ячену воду до позначки 10 літрів.

5. Щоб запобігти випаровування антисептичного розчину, місткість / флакон слід негайно закрити кришкою.

6. Потім розчин слід перемішати, злегка струшуючи, якщо можливо, або використовуючи шпатель.

7. Негайно вилийте антисептичний розчин в контейнери для готового продукту (наприклад, пластикові флакони на 500 або 100 мл) і помістіть ці флакони в карантин на 72 години перед використанням. Це дасть час для знищення спірних форм мікроорганізмів, які можуть бути присутніми в спирті або в багаторазових флаконах.

Цей простий рецепт антисептика в домашніх умовах може врятувати життя або, принаймні, зберегти ясність розуму і заспокоїти нерви. Дотримуйтесь всіх рекомендацій ВООЗ. Часто мийте руки, не забувайте підтримувати соціальне дистанціювання, не торкатися очей, носа і рота, будьте в курсі та пам’ятайте, що ми переможемо цю хворобу, якщо ми всі разом будемо підтримувати один одного, незважаючи ні на що.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.