Вони не тільки їй потрібні: жінка робить пандуси з Lego

Жінка за допомогою конструктора Lego робить спеціальні платформи.

Рита Ебель живе в Німеччині і вже двадцять років пересувається за допомогою візка.

Після автомобільної аварії, лікарі були не в силах допомогти жінці. Так вона опинилася в інвалідному візку. Рита живе в німецькому місті Ханау і там піклуються про людей з обмеженими можливостями. Але і сама жінка сприяє комфортних умов для візочників.

Рита робить спеціальні пандуси з дитячого конструктора Lego. Як виявилося їм можна не тільки грати.

Цю ідею придумала її подруга Карина Хубер, яка теж користується коляскою. А ось вже Рита втілила цей маленький, але такий важливий, проект в життя.

У всьому Риті Ебель допомагає її чоловік. Для створення пандусів вони застосовують спеціальний клей, який міцно тримає всю конструкцію.

Своє перше творіння жінка випробувала на витривалість сама. Вона впевнена, що не тільки люди з інвалідністю можуть користуватися такою потрібною платформою, але матусі з колясками. А ще кольорові кубики привертають до себе увагу. І навіть якщо ви забули вдома окуляри, ви точно замете таку «сходинку».

Про яскраве винахід дізнався майже весь світ. Риті навіть почали надсилати старе лего, з яких вона робить нові пандуси. Тепер дитячі іграшки можуть спрощувати життя дорослих.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Український фотопроект: Як виглядає спільний сон тата з сином, у яких померла дружина і мама

Нагадаємо, відомий психолог розповів як жити, щоб було приємно: шість заповідей Михайла Лубківського.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.