У Мережі спливли фото дуууже товстої Насті Каменських – теперішня три рази поміститься

Author name 6 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Настя Каменських, або як вона себе називає в сольній кар’єрі – NK, тепер для багатьох еталон жіночої краси і привабливості. Але ж їй довелося дуже багато працювати над собою, щоб виглядати ідеально.

В юнацькі роки Настя (тоді вона ще носила прізвище Жмур) була пишечкою – у неї тип фігури, схильний до повноти. З дитинства Настя була повненькою і дуже соромилася своєї фігури.

Настя Каменських в юності
Настя Каменських в юності

Біографія Насті дуже цікава і мало хто її знає. Мама дівчинки – співачка Національного академічного народного хору імені Г. Г. Верьовки, тато був спортсменом-волейболістом, потім став концертним директором того ж хору.

Вже у віці 5-ти років батьки не побоялися відпустити її одну до Франції – за програмою обміну. Дівчинка швидко навчилася говорити по-французьки. Потім вона їздила так само і в Італію, де прожила в загалом майже сім років.

Настя Каменських в дитинстві
Настя Каменських в дитинстві

В цілому дівчина володіє 6-ма мовами, іспанську вивчила самостійно. Вона закінчила музичну школу, знімалась професійним балетом, що дозволило привести фігуру в норму. У дівчини є вища економічна освіта, навчалася вона на англійській мові.

Перша поява разом з Потапом в кліпі “Не пара” відразу зробила дівчину дуже знаменитою.

Потап і астя в кліпі "Не пара"
Потап і Настя в кліпі “Не пара”

У той час вона стрункою, підтягнутою. Але з ростом популярності збільшувалися і навантаження, постійні роз’їзди, харчування час від часу і в основному фастфудом – і Настя стала стрімко набирати вагу.

Потап і Настя
Потап і Настя

Буквально за рік її вага досягла більше 80 кг.

Настя Каменських
Настя Каменських

Від цього стали страждати доходи дуету – люди хотіли на сцені бачити колишню красуню, а не товсту бабу, з тремтячими звисаючими тілесами.

Настя з вагою 80 кг
Настя з вагою 80 кг

Довелося співачці міцно зайнятися собою. Для неї розробили спеціальну дієту, яка вимагає п’ятиразове харчування невеликими порціями, але включаючи всі види продуктів, один розвантажувальний день в тиждень (тільки варені яйця і грейпфрут). Настя практично не їсть солодкого, навіть кави і годину п’є без цукру. З десертів – тільки сирні чизкейки. А також – обов’язкові спортивні тренування.

Настя Каменських зараз
Настя Каменських зараз

Такий суворий підхід дозволив співачці за кілька місяців розлучитися з 20 кг, а потім вона скинула ще кілька і зараз знаходиться в ідеальній формі.

Результат зусиль над собою, як говориться, у наявності. Тому, давайте не лінуватися, а наслідувати приклад кумира – Насті Каменських.

Настя Каменських до і після схуднення
Настя Каменських до і після схуднення

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею