Мирослав Кувалдін уперше дізнався про брата-близнюка в 40 років: The Вйо склав про це пісню

З лідером гурту The Вйо сталася в житті історія, гідна боллівудського кіно. Мирослав Кувалдін випадково зустрівся з братом-близнюком, про існування якого нічого не знав цілих 40 років.

Ця зустріч настільки вразила музиканта, що він написав пісню “Брати”, включивши її до альбому Just Duets. Придумати подібну історію Кувалдіну навряд чи б спало на думку, настільки вона неординарна. Мирослав, побачивши співака Jonych, несподівано з’ясував, що вони рідні брати. На додаток хлопці виявилися ще й близнятами.

Мирослав Кувалдін до 40 років не підозрював, що має рідного брата

Jonych зростав на Закарпатті у невеличкому селі Кваси. Як і всі, хто мешкають на кордоні, заробляв гроші на життя контрабандою. Навіть довелося трішки посидіти у закордонній в’язниці. То там молодик харчувався краще, аніж на волі.

Та виглядає брат-близнюк Мирослава Кувалдіна

Згодом вирішив зайнятися музикою. Пов’язка на оці – це не намагання наслідувати Джека Горобця. У чоловіка проблеми з очима – ще в дитинстві потрапив під удар шифериною. Дружини і дітей співак не має, а з мамою, що мешкає у Кобиляках, зрідка спілкується по скайпу.

Брати-близнюки випадково зустрілися в ресторані

Центральна Україна мало знає про творчість Jonych, а в Західній, особливо на Закарпатті, він доволі відома особистість. Володіє гітарою, бубном і навіть трембітою. Кумиром виконавця є Андрій Данилко. У своїй творчості він рівняється на Вєрку Сердючку і мріє зайняти її нішу в шоубізнесі. Дуету з братом співак поки що не планує, а от із Олею Поляковою заспівав би залюбки.

Історія знайомства двох братів чітко прослідковується у композиції “Зе Вйо”. Кувалдін, співаючи, розповідає, що зростав у мами один, а тато мешкав у Африці. Та поїздка до Закарпаття все змінила. Музикант зайшов у ресторан і побачив на естраді… свою власну копію.

Співак сам підійшов до Мирослава, сповістив, що він його брат, і обійняв. Новоспечений родич розповів, що ще у пологовому його вкрали цигани. Хлопцю довелося зростати на Закарпатті. Тепер брати зустрілися.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!