Кохання з кавказцем в Олесі Жураківської не вдалося: “Відносини тривали 5 років, 2,5 з яких я намагалася піти”

Олеся Жураківська прожила 8 років у москві, п'ять з яких була заміжня за гарячим кавказьким чоловіком. На жаль, вона не хотіла коритися чоловіковій волі, тому цей шлюб був приречений.

Олеся й не думала, що колись стане артисткою. Збиралася опановувати більш земну професію швачки. Коли навчилася шити, то стала заробляти перші гроші. Знайомі зверталися до 14-річної юнки з проханням підкоротити спідницю чи підрубити штори.

Подруга записала дівчину на прослуховування у московський ГІТІС. Відбір складав 140 осіб на одне місце. Й нашій героїні якимось чином вдалося його здолати. Під кінець навчання вся група в унісон співала українських народних пісень.

Олеся Жураківська – студентка акторського факультету

Трапився на московських теренах Жураківській й один джигіт. Він дуже сильно упадав біля дівчини, дарував квіти оберемками. От і не стрималася, покохала красеня-чорнявця. Та сімейне життя принесло більше розчарувань, аніж радощів.

Благовірний дуже сильно ревнував дружину до її роботи в театрі. Постійно влаштовував сцени. Його водій регулярно перебував у репетиційній залі. Дійшло до того, що інші актори відмовлялися репетирувати з Олесею, щоб не встряти в халепу з її неадекватним чоловіком.

Олеся Жураківська в юності й зараз

За 2,5 роки життя Жураківська втямила, що з неї досить, і хотіла розірвати ці стосунки. Та це виявилося не так легко. Де б вона не переховувалася, чоловік її знаходив і повертав додому. А там починалося суцільне пекло. Доходило навіть до рукоприкладства.

Якось, коли в їхньому будинку гостював брат чоловіка, жінка спеціально повернулася додому о 6 ранку. Такого приниження гордий кавказець винести не міг. Тому тричі в присутності родича промовив: “Йди!” Й українка зітхнула з полегшенням. Зібрала речі, кота і швейну машинку та подалася до Києва.

Тут довелося починати все з нуля, адже її як актрису ніхто не знав. Попервах навіть заробляла гроші, шиючи. Та врешті влаштувалася в театр на Лівому березі, й згодом життя налагодилося.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?