39-річна Слава Камінська ледь не згубила купальник на відпочинку в Тенеріфе: зірка схудла, а білизна – ні

Ще зовсім недавно Слава Камінська гуляла львівськими вуличками, а нині вже викладає в мережу селфі з відпочинку в теплих краях. І хоч прихильники у захваті від фігури зірки, сама вона невдоволена.

Інстаграм Слави Камінської переповнений світлинами в бірюзовому купальнику. У 39 років співачка має доволі привабливу фігуру. Зірка демонструє її на тлі морських хвиль з усіх ракурсів.

Та коли повертається до фотоапарата задом, на трусиках видно кілька складок. Колишня дружина пластичного хірурга не стала відкидати світлину вбік, а виклала на свою сторінку в Інстаграм, зробивши доволі смішний підпис:

“Той випадок, коли я схудла, я купальник – ні”.

До речі, саме на цьому фото Слава тримає сорочку, закинувши руки вгору. Здалеку може скластися враження, що у неї на голові фата. Сонечко на курорті припікає доволі сильно, тож зірці доводиться ховати очі за протисонцевими окулярами.

Слава Камінська настільки схудла, що ледь не загубила трусики від купальника

Камінська частенько жартує з підписників. Скажімо, на початку літа теж показалася у відкритому купальнику та з випнутим животиком. Сповістила під фото, що трішки черешні.

Складалося враження, що жінка перебуває при надії. Якщо це було так насправді, то нині Слава б не хизувалася ідеальним пресом, а возилася б з пелюшками та памперсами. На тій світлині Камінська перебуває саме в цьому бірюзовому купальнику, який тоді сидів на ній міцненько.

Слава Камінська настільки схудла, що ледь не загубила трусики від купальника

То що, зірка й справді схудла за ці кілька місяців, до того ж суттєво? Порівняймо світлини. Тепер колезі по сцені може позаздрити навіть Оля Полякова, яка навпаки за останні 2 тижні стала важчою на 8 кг. Можливо, королеві ночі слід звернутися до Слави за консультацією та лайфхаками з приводу зменшення форм?

Схожі статті

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.

Апельсинові кекси: рецепт, коли хочеться смачненького і щоб готувати не довго. Тісто просте як 2 копійки

Ці апельсинові кекси стануть чудовим доповненням до будь-якого напою, чаю чи кави, а їх освіжаючий апельсиновий смак засвідчить вашу гостинність та турботу про гостей.