Борис Галкін висловився про смерть пасинка і зірки “Далекобійників” Владислава: “Впевнений, що його вбили”

Author name 18 Грудня 2020 в 15:12

Поділитися статтею

Владислав Галкін
Владислав Галкін

Більше 10 років тому зірка серіалу “Далекобійники” Владислав Галкін пішов з життя, а таємниці його загибелі досі не розкриті. Вітчим артиста впевнений, що пасинка вбили.

Борис Галкін, відомий радянський і російський актор, став гостем програми “Доля людини” з Борисом Корчевніковим. Там він розповів про найбільш непрості періоди в житті, одним з яких стала смерть прийомного сина.

Владислав таємничо помер у лютому 2010-го, коли йому було 38. Його тіло знайшли у власній квартирі після того, як Борис за день до цього забив на сполох, пов’язаний з тим, що пасинок більше доби не виходив на зв’язок. Тоді додому до Галкіна-молодшого приїхали друзі, але двері ніхто так і не відкрив. Незабаром її відкрила бригада рятувальників, після чого Владислава виявили бездиханним і лежачим долілиць.

Кадр из сериала Дальнобойщики
Кадр з серіалу Далекобійники

Офіційною причиною смерті була назвала зупинка серця внаслідок гострої серцевої недостатності, проте, Борис вважає, що його хтось навмисно позбавив життя, а послужив початком цієї трагедії скандал навколо Влада.

У той період ЗМІ трубили про те, що актор страждає від алкоголізму, потім він потрапив в сутичку зі співробітниками правоохоронних органів, яка закінчилася принизливим і болючим судом. Паралельно з усім цим головний герой “Далекобійників” переживав важке розставання і незабаром його не стало. Щоб очистити честь сина, Борис зняв зворушливий фільм на його пам’ять під назвою “Він ось такий, Владислав Галкін!”.

Владислав и Борис Галкины
Владислав і Борис Галкіни

В “Долі людини” Корчевніков підняв тему його смерті, на що Галкін-старший відповів, що до сих пір вважає, що пасинка вбили. За його словами, в квартирі були сліди крові — на стіні, на келиху. Чия вона — невідомо, оскільки слідчих це не цікавило. Крім того, в кімнаті на столі стояв томатний сік, який Галкін-молодший ніколи не пив.

Борис Галкин в программе Судьба человека
Борис Галкін у програмі Доля людини

Борис розповів, що незадовго до смерті Владислав зняв зі свого банківського рахунку 100 з гаком тисяч доларів на капітальний ремонт, зберігав він ці гроші вдома, під час обшуку їх не знайшли. Крім того, йому приходили численні повідомлення з погрозами, а вже після того, що сталося, Борис виявив в його телефоні кілька номерів з підписами “Ворог”:

“Коли Влада не стало, я дзвонив по всім цим номерам, але жоден з них не відповідав”, — підсумував Галкін.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею