Ілона Гвоздьова з “Танців із зірками” розповіла про враження від поїздки до Італії: “Відчуваєш себе чужинцем”

Хореографиня Ілона Гвоздьова, тікаючи від війни, вивезла дітей до Італії, і якийсь час провела в цій країні. З одного боку їй припала до вподоби ця старовинна країна. Але з іншого було дуже складно пристосуватися до чужорідного менталітету.

Хореографиня Ілона Гвоздьова, тікаючи від війни, вивезла дітей до Італії, і якийсь час провела в цій країні. З одного боку їй припала до вподоби ця старовинна країна. Але з іншого було дуже складно пристосуватися до чужорідного менталітету.

Вони поселилися в родині з трьома собаками. І наче ставлення до українців з боку місцевих і хороше, але все одно Ілона почувалася тут чужою. До людей, які розмовляють не італійською, а англійською мовою, тут ставляться трішки упереджено.

Ілона Гвоздьова 2 місяці в Італії

Італійці виявилися затятими бюрократами. Зустрічають дуже привітно, обіцяють усе зробити, але щоразу процес затягується і не на день-два, а, буває, й на тижні.

Ситуація на дорогах Гвоздьову теж шокувала. Люди на велосипедах й мотоциклах вважають себе привілейованими учасниками руху й вимагають, щоб їм поступалися. З паркуванням у Римі й інших містах величезна проблема. Доводилося залишати автівку у передмісті й далі користуватися громадським транспортом.

Ілона Гвоздьова з дітьми в Італії мешкала у цій родині

Втрапила танцівниця у в халепу на платній трасі. Вона сплатила за проїзд, шлагбаум відкрився, але талончик автомат не видав. Дівчина подумала, що все гаразд і рушила. Та на наступному пропускному пункті в неї стали вимагати квитанцію про оплату, якої в Ілони не було.

Чоловік Ілони Гвоздьової відвідав родину в Італії

У підсумку українка отримала штраф у 76 євро. І тільки її друзям вдалося довести, що вона проїхала не весь шлях безплатно, а лише частину, то його скинули до 27 євро.

Двомісячне перебування в Італії обійшлося родині Гвоздьової близько 90 тисяч гривень, включно з дорогою, купівлею одягу та їжі. Ілона вважає, що це доволі непогано. Щоправда, їй не довелося сплачувати за проживання. Італійська родина, де вони зупинилися, ще й годувала їх і влаштовувала для дітей різні цікаві походеньки. Таким чином удалося зекономити десь половину грошей.

Схожі статті

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.