“Холостячка” Ксенія Мішина вперше прокоментувала свій вибір: “Упустила свій шанс”

Українська актриса Ксенія Мішина, яка стала головною холостячкою країни, прокоментувала свій фінальний вибір на проекті.

У фінал шоу потрапили два учасники — бізнесмен Олексій Тригубенко і комік Олександр Еллерт. Дуже багато глядачів розкритикували Ксенію за те, що в підсумку вона вибрала Еллерта, хоча саме Тригубенко висловив бажання сформувати сім’ю і відзначився спокійним характером.

Ксения Мишина и Александр Эллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Втомившись від постійних повчань, зірка в черговий раз розставила всі крапки над і в своєму новому пості в Instagram. Так, Мішина підняла тему страхів, які керують багатьма дівчатами у відносинах.

“Страх бідності, незахищеності, гонитва за сумками, шубами, затишним будинком і повна відсутність довіри до світу. Я не кажу, що погано прагнути до матеріальної захищеності і благополуччя, але не тільки за рахунок чоловіка. У вас же ще є ви!”, — пише артистка.

Ксения Мишина и Алексей Тригубенко
Ксенія Мішина та Олексій Тригубенко

Вона вважає, що в Олексієві більшість людей побачили шанс, який вона до того ж упустила. При цьому знаменитість не сперечається, що для деяких це так і є. Ксенія закликала прихильниць не шукати легких шляхів, а займатися саморозвитком, щоб в найвідповідальніший момент у них була можливість робити вибір серцем.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Також Мішина відреагувала і на звинувачення в тому, що вона не тільки обманювала Тригубенко, але ще і зробила йому боляче. Холостячка впевнена, що до фіналу потрапили виключно усвідомлені чоловіки, які з самого початку розуміли, що біль може чекати на кожного.

Що стосується обманів, то героїня статті все заперечує, адже для неї суть реаліті-шоу полягає в справжніх непідробних емоціях. Їх вона і проживала.

Схожі статті

Беру кефір, 1 яйце і 10 хвилин. Чоловік з’їдає по 10 штук і не гладшає – рецепт пухких смажених пиріжків

Пиріжки за цим рецептом виходять неймовірно смачними і пухкими. Готуються вони без зайвої мороки з тістом на кефірі, а смак виходить приголомшливим.

Торт, від якого мої подруги просто божеволіють. Готується легко і просто: через 5 хвилин його вже не буде

Спробуйте рецепт швидкого торта з заварним кремом, що просто тане в роті. Готується він дуже просто та за лічені хвилини, а результат приголомшливий.

Готую цей десерт знову і знову: ніжний вершковий пудинг з ягодами за 10 хвилин – тримає форму і без желатину

Цей простий домашній десерт без випічки і желатину має смак ресторанної страви. Доступний, зрозумілий і простий рецепт молочного пудингу з ягідним шаром.