Така ніжна і мила Тіна Кароль показала домашнє відео з Даном Баланом: “За все дякую! “

2020 рік наближається до завершення, багато підводять підсумки і будують плани на майбутнє, зірки не виняток. Є чим пишатися і Тіні Кароль.

Тіна Кароль на своїй сторінці в Інстаграмі опублікувала відео, в якому подякувала шанувальникам за чергове визнання. За версією Євробачення-UA вона стала кращою одразу у кількох номінаціях: “Артистка року”, “Альбом року”, “Колаборація року”.

Артистка року

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Це вже не перший подібний звання у співачки. Тиждень тому кращої її назвали і за версією Сulture awards. На сторінці Євробачення було проведено онлайн голосування. Серед 5-ти претенденток, в списку була також MARUV, NK, AlyonaAlyona і Jerry Heil, Тіна вийшла на перше місце з великим відривом.

Альбом року

Тіна Кароль в кліпі Знайти своїх
Тіна Кароль в кліпі Знайти своїх

Кращим в номінації став альбом “Знайти своїх”, три пісні з якого увійшли в унікальний кліп-трилогію.

У номінації також брали участь нові альбоми таких виконавців: NK “Eclèctica”, TAYANNA “Жіноча Сила”, TVORCHI “13 Waves” та Макс Барських “1990”

Колаборація року

Тіна Кароль і Дан Балан у неї вдома
Тіна Кароль і Дан Балан у неї вдома

Серед численних творчих спілок на премію від Євробачення були номіновані The HARDKISS & MONATIK “Кобра “, MARUV & BOOSIN “I Want You”, MONATIK & Віра Брежнєва “ВЕЧЕРіНОЧКА” та MONATIK & Lida Lee & NiNO”рітмоLOVE “і Тіна Кароль з Даном Баланом “Пам’ятаєш”. Вони і перемогли, чому шанувальники дуже раді.

Тіна подякувала своїм шанувальникам, активно голосували за неї, і команду, яка допомогла їй досягти таких успіхів (відео в кінці статті).

В цьому році у співачки відбулася ще воно приємна подія – відкриття іменної зірки на Алеї слави в Києві. Також Тіна активно розвиває свою торгову марку, яка користується підвищеним інтересом у шанувальників.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?