(Відео) Ліза Галкіна пішла по стопах Пугачової і Орбакайте: заспівала французькою мовою

Author name 4 Січня 2021 в 13:01

Поділитися статтею

Ліза Галкіна
Ліза Галкіна

7-річна донька Алли Пугачової і Максима Галкіна Ліза заспівала відому пісню на французькій мові і зачарувала своїм талантом Мережу.

Відомий шоумен і гуморист Максим Галкін регулярно демонструє шанувальникам численні таланти своїх дітей. 7-річні Ліза і Гаррі Галкіни з раннього дитинства займаються вокалом, танцями, вивчають іноземні мови і навчаються акторській майстерності. Спадкоємці Пугачової дивують публіку своїми талантами, харизмою і розвитком не по роках.

Ліза і Гаррі Галкін - дуже талановиті і харизматичні діти
Ліза і Гаррі Галкін – дуже талановиті і харизматичні діти

Нещодавно в фан-акаунті Лізи Галкіної з’явилося відео, де дівчинка співає у рояля. Для виступу дочка Пугачової вибрала відому пісню французького співака Джо Дассена «Les Champs Elysees». Хіт Ліза Галкіна виконала, пританцьовуючи в такт музиці поряд з роялем.

Шанувальники зіркової сім’ї відзначили, що з талановитої дівчинки виросте відмінна зміна Аллі Пугачовій. “Яке диво! Чудово »,« Яка умница !!! Талант »,« Ліза талант »,« Ліза розумничка !!! Велика радість матусі й татусі »,« Лізонька дивно хороша! незвичайний дитина », – прокоментували виступ малятка користувачі Мережі.

Нагадаємо, що в цьому році Ліза і Гаррі Галкін пішли в перший клас. Двійнята вчаться в одній з найпрестижніших і дорогих гімназій Москви. Річний тариф на одну дитину становить 1,6 млн рублів. Крім занять в школі, в другій половині дня, Ліза і Гаррі відвідую різні гуртки, які знаходяться в цій же гімназії.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею