“Кварталівці” Олена Кравець та Євген Кошовий: як живуть найбагатші люди країни і як виглядають їхні будинки

Якщо ви є прихильником студії "Квартал 95 ", то вам точно буде цікаво як живуть головні його актори.

Сьогодні ми розповімо вам про колись творчу “дружину ” нинішнього президента України Володимира Зеленського Олену Кравець, і про його найкращого друга “лисого з кварталу ” Євгена Кошового.

Фотографії взяті з сайту онлайн-журналу VIVA.

Зірки рідко пускають камери в своє житло, і коли це все ж відбувається, трапляється справжній ажіотаж в мережі – знімки або відео активно коментують, а шанувальники приступають обговорювати дизайн, розташування і навіть колір шпалер в квартирах своїх кумирів.

Незважаючи на всі можливі наслідки головна зірка студії «Квартал 95» Олена Кравець погодилася впустити в свій будинок гостей

Відомо, що Кравець живе на “Осокорках ” в Києві.

Там у неї дуже просторі апартаменти, які оформляли відомі українські дизайнери інтер’єрів. Однак і сама Олена планувала / проектувала свій будинок, щоб зробити все максимально “під себе “.

Як виглядає будинок Олени Кравець Як виглядає будинок Олени Кравець Як виглядає будинок Олени Кравець Як виглядає будинок Олени Кравець Як виглядає будинок Олени Кравець Як виглядає будинок Олени Кравець Як виглядає будинок Олени Кравець Як виглядає будинок Олени Кравець Як виглядає будинок Олени Кравець Як виглядає будинок Олени Кравець Як виглядає будинок Олени Кравець

На відміну від своєї колеги, Євген Кошовий досить закритий в цьому плані, і журналістам свої апартаменти показувати не поспішає.

Ми зайшли в його Інстаграм-аккаунт і вирішили пошукати фото, які, швидше за все зроблені саме вдома.

Наприклад, це відео зроблено на кухні. Там видно шафки, які висять над столом для приготування. Досить скромно оформлений стелю, все в коричневих, кремових і бежевих тонах.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FB_4-JXyhT60%2F&is_from_rle

З цього відео можна розгледіти шпалери, очевидно підібрані в тон до кухонного гарнітуру.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FB9ZyfGcBPG4%2F&is_from_rle

А тут видно, що з вікна Євгена Кошового відкривається шикарний вид на київські висотки.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.