Дружина Михайла Єфремова зажадала віддати їй заховані актором гроші

Author name 28 Січня 2021 в 13:01

Поділитися статтею

Михайло Єфремов з дружиною
Михайло Єфремов з дружиною

Дружина Михайла Єфремова Софія Круглікова вимагає доступ до грошей, які знаходяться в банківській комірці.

На початку червня 2020 року відомий актор Михайло Єфремов став винуватцем аварії на Садовому кільці в центрі Москви. Єфремов, перебуваючи в сильному алкогольному сп’янінні сів за кермо і вилетів на зустрічну смугу, де протаранив іншу машину. Водій автомобіля, в який в’їхав Єфремов загинув. Після довгий судовий розглядів Михайла Єфремова засудили до 7, 5 років ув’язнення.

Михаил Ефремов в зале суда
Михайло Єфремов в залі суду

Дружина актора Михайла Єфремова Софія Круглікова хоче отримати доступ до його грошей, повідомляє Telegram-канал Mash.

Як виявилося, незадовго до арешту актор перевів у готівку вклади і поклав їх в свою банківську комірку, доступ до якої має тільки він. Поки Єфремов сидить у в’язниці, гроші у його рідних закінчуються. Тому дружина актора найняла адвокатів і вимагає підписати передачу прав на банківську комірку. При цьому сам Єфремов навідріз відмовляється давати доступ дружині до своїх грошей.

Михайло Єфремов з дружиною Софією

Нагадаємо, раніше стало відомо, що дружина Михайла Єфремова має намір розлучитися з актором після майже 20 років шлюбу, про це повідомила «Комсомольська правда» з посиланням на близького друга сім’ї. На думку одного сім’ї Кругликова керується не тільки емоціями, а й розрахунком. Він зазначив, що дружина не змогла пробачити Єфремову зраду з актрисою Дарією Білоусової. Ще однією причиною він назвав те, що поки Єфремов у в’язниці, його майно легше поділити.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею