Куди пропали культові артистки “нульових” МакSим і Тату?

Author name 11 Лютого 2021 в 17:02

Поділитися статтею

Куди пропала група TATU і співачка Макsим?
Куди пропала група TATU і співачка Макsим?

Ті, хто народився ще в 20 столітті, точно пам’ятають, що на початку так званих “нульових ” в 2000 роках було багато виконавців, які розгойдували зали.

На жаль, зі славою і великою популярністю судилося впоратися далеко не всім, тому багато виконавців безслідно зникли з музичних каналів і радіостанцій, а їхні альбоми стали справжнім раритетом, який залишився тільки у справжніх цінителів і кумирів того часу.

Ми вирішили пригадати трьох великих “китів “, які добре прославилися в 2000-х роках, але кудись безслідно зникли.

Група “tATu “

Група "Тату"
Група “Тату”

Цей музичний колектив складався з двох чарівних молоденьких дівчат – Юлії Волкової і Олени Катіной. За часів, коли їх пісні розривали все дискотеки, дівчата випустили хіти “Нас не догонят “, “Я зійшла з розуму “, “30 хвилин ” та інші.

Однак потім, чи то через те, що не поділили лідерство, то чи через жіночих чвар, утримати дует на вершині чартів не вдалося – популярність почала падати, і дівчата реалізовували себе вже окремо.

Екс-співачка легендарного дуету “tATu ” Юлія Волкова круто змінила своє життя після розпаду групи і почала будувати сольну кар’єру, а також займалася сім’ї – народила двох дітей.

Олена Катіна теж якийсь час з’являлася на музичних каналах, проте такої слави, як за часів “татушок ” вже не було.

МакSим

МакSим до і після трагедії
МакSим

Насправді дівчину звуть Марина Абросимова, але знаю її під чоловічим ім’ям “Максим “. Вона потрапила в шоу бізнес в 2004 році завдяки треку “Сантиметри дихання “.

Ціле покоління дівчаток виросло на піснях МакSим “Важкий вік “, “Чи знаєш ти ” і “Мій рай “. Зараз Максим час від часу випускає пісні, проте колишнього напору вже немає.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею