Як виглядає дочка Анастасії Волочкової? За статурою і грубістю – повна мамина копія

Author name 16 Лютого 2021 в 11:02

Поділитися статтею

Анастасія Волочкова привітала дочка з 16-річчям
Анастасія Волочкова привітала дочка з 16-річчям

Анастасія Волочкова – відома російська балерина, яку заслужено називають “родоначальницею ” балету Росії.

У класичному розумінні балет – це щось ніжне і витончене, а балерина – тонка і витончена. Але Волочкова зі своїми широкими плечима, величезним зростанням і грубими рухами взагалі в корені розірвала цей шаблон.

Їй вдалося не тільки пробитися на вершину вітчизняного балету, а й потужно там зміцнитися завдяки своїй напористості і незвичайної постаті.

Паралельно зі стрімким розвитком кар’єри, Анастасія не забувала облаштовувати особисте життя

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

У Анастасії є п’ятнадцятирічна дочка Аріадна Ігорівна Волочкова. Дівчинка живе окремо від мами, так як у зоряної матері постійні роз’їзди, робота, відпочинок, пошуки чоловіка / нареченого, до того ж, ще й грошей на утримання дочки немає.

Тому Аріадна живе з татом і його обраницею.

Але Анастасія часто приходить в гості до дитини і зустрічається з нею, щоб провести час. Напередодні Анастасія Волочкова похвалилася зустріччю з відмінно проведеним часом з Аріадною. І навіть показала спільне фото в Інстаграм.

“Улюблена донечка Аріадна приїжджала на вихідні в гості. До моїх черговим вистав вона вирішила приготувати музичні сюрпризи. Ми прекрасно провели час, подивилися романтичні фільми, поспали разом. Аріша співала в нашому домашньому театрі пісні і ми просто раділи “, – похвалилася Анастасія Волочкова.

https://www.instagram.com/p/CLR7sKJgTrJ/?igshid=ak5ny7vng69q

На фото обидві виглядають досить задоволеними і веселими. Шанувальники відзначають, що маленька Аріадна успадкувала риси мами – у неї трохи грубе статура, широкі плечі і руки, а ще – вона нібито схильна до повноти. Але якщо дівчинка почне займатися в спортзалі, то у неї є шанс залишити таку ж витончену фігуру, як зараз, в 15 років.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею