Сергій Бабкін, що страждає важкою хворобою очей, відправився в Австрію на другу операцію

Author name 17 Лютого 2021 в 16:02

Поділитися статтею

Сергій Бабкін
Сергій Бабкін

Український музикант Сергій Бабкін, який страждає на рідкісною хворобою, полетів разом зі своєю дружиною на другу заплановану операцію в Австрію.

Нещодавно стало відомо, що український артист Сергій Бабкін втратив майже 70% зору і йому потрібна термінова операція. Оскільки в Україні немає необхідних препаратів, артист проходить лікування в Австрії. Спочатку планувалося, що Сергію знадобиться одна операція. Однак після того, як музикант приїхав робити планову операцію до Відня і пройшов там додаткове дослідження, виявилося, що одного оперативного втручання мало.

Сергій Бабкін

5 лютого Сергію Бабкіну прооперували тільки одне око, після чого він повернувся в Україну на реабілітацію. А вже сьогодні, 17 лютого, музикант разом зі своєю дружиною знову вирушили до Відня, де лікарі повинні подивитися, як організм реагує на операцію, а тоді вже прооперують і друге око. Про це стало відомо з Інстаграм-аккаунта дружини Сергія. Сніжана Бабкіна опублікувала спільне з чоловіком фото, де вони позували на борту літака. На фото дружини сиділи обійняв, Сніжана тримала чоловіка за руку.

“І знову Моцарт! І знову Відень! “, – підписала фото Сніжана.

Точна дата, коли Сергію зроблять вже другу операцію, поки не відома.

Нагадаємо, на початку 2021 Сергію Бабкіну поставили серйозний діагноз, який зустрічається вкрай рідко. Діагноз звучить так – запалення задньої стінки очей, відшарування сітківки, проходження рідини. В результаті цього співак уже втратив 70% центрального зору.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею