Соліст ТНМК Фагот визнав чужу дитину, поки дружина Ольга Навроцька не народжує йому свою

Author name 4 Березня 2021 в 17:03

Поділитися статтею

Олег Михайлюта та Ольга Навроцька
Олег Михайлюта та Ольга Навроцька

Соліст популярної української групи ТНМК Олег Михайлюта, більш відомий під псевдонімом Фагот, розповів, як і навіщо став батьком чужої дитини.

Олег вже більше десяти років живе в цивільному шлюбі з дизайнером і режисером Ольгою Навроцькою. Пара познайомилася на вечірці до дня народження Маші Єфросиніної. Незабаром між ними зав’язався роман, хоча на той момент Фагот був не вільний і зустрічався з іншою жінкою, яка до того ж була вагітна.

Втім, серцю не накажеш — в результаті музикант закохався в Навроцьку і пішов до неї, а народженого малюка визнав. Зараз Михайлюта бере активну участь у вихованні 10-річного сина Микити, мама хлопчика зовсім не проти.

Олег Михайлюта з сином Микитою
Олег Михайлюта з сином Микитою

Навроцька тільки рада, що її коханий зміг пізнати радість батьківства, адже сама вона народжувати не хоче, про що дизайнер відверто розповідала в одному з недавніх інтерв’ю.

На цьому пристрасті в житті соліста ТНМК не закінчуються. Багато років тому він був одружений на дівчині на ім’я Аліна. Через 8 років подружнього життя вони вирішили розлучитися, але на хорошій ноті — їх кохання переросло в дружбу, дітей в цьому шлюбі не з’явилося.

Пізніше екс-дружина Фагота завагітніла від нового обранця, який незабаром кинув її. Щоб не шокувати суворих батьків, Аліна попросила Олега виступити в ролі батька дитини і самому придумати причину, по якій він нібито пішов від неї, та ще й в положенні.

Фагот
Фагот

Розуміючи, що в очах колишніх свекрів Михайлюта буде виглядати не в кращому світлі, він все ж погодився допомогти давній подрузі. Так співак став батьком дівчинки Софії, однак через кілька років жінка все-таки звільнила його від зайвих зобов’язань, коли зустріла гідного чоловіка і побудувала з ним міцну сім’ю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею