Леся Никитюк полетіла на обстеження в клініку Стамбула: що сталося з народною улюбленицею?

Author name 10 Березня 2021 в 13:03

Поділитися статтею

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Українська телеведуча Леся Никитюк повідомила, що разом з сім’єю відправилася в клініку Стамбула на обстеження.

Народна улюблениця Леся Никитюк в своєму Інстаграм-блозі опублікувала фото з аеропорту і повідомила, що відправляється в Стамбул. Як виявилося, дівчина разом з членами своєї сім’ї щорічно проходить обстеження в одній з клінік Стамбула (Туреччина). На знімку Леся позувала на трапі літака. Вона постала перед камерою в білому спортивному костюмі і сонцезахисних окулярах. Дівчина зробила легкий макіяж і вирівняла волосся.

https://www.instagram.com/p/CMO74gKhCZ9/?igshid=1vqnb5kqonlis

“Раз на рік я беру свою сім’ю (не всіх звичайно, а тільки тих, хто був слухняним) і лечу до Стамбулу на обстеження організму, в клініку! Все розповім в сторіз, якщо є питання, пишіть в комментаріях.Стамбул чекай “, – написала Леся Никитюк.

У мережі бурхливо відреагували на публікацію Никитюк. Багато користувачів поцікавилися, чому дівчина не обстежується в Україні, де теж є хороші фахівці. Дівчину також звинуватили в тому, що своїм вчинком вона нібито принижує українську медицину.

“А в Україні немає фахівців ??”, “А як же підтримка українських лікарень? Або за кордоном краще? “,” А че не вдома? Або там ціни напевно доступнішим, та й дипломи не куплені. “,” Чому в Києві не можна цього зробити? “,” Ого реклама. Українську медицину прямо принизили “,” Так у нас теж саме є, ще літати кудись .. – пишуть коментатори.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею