Світлана Лобода вимагає від “свого” пластичного хірурга 187 тисяч доларів за ринопластику

Нещодавно співачка Світлана Лобода потрапила в скандал - якийсь хірург з Узбекистану виклав відео, де нібито робить ринопластику.

Все б нічого, але дівчина дуже схожа на Світлану Лободу, а хірург зазначив в Інстаграм, що це нібито і є співачка. Хоча в той час сама знаменитість перебувала в Москві, і ходила на ефіри з презентацією своєї нової пісні “Рідний “.

Тоді співачка виклала відео, де сказала, що її юристи вже готують звернення до цього хірурга, і йому доведеться готувати гроші, щоб заплатити за спробу пропіаритися і за те, що він збрехав з приводу операції Лободі.

Світлана Лобода має намір стягнути з пластичного хірурга з Узбекистану Донійора Чорієва 172 000 доларів

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Про це сам узбекистанський хірург написав на своїй сторінці в Instagram. Він зазначив аккаунт співачки на одній з фотографій своїх робіт і виклав в Мережу.

У той час хірург уже почав виправдовуватися

Донйор Мавзуна Чорієва - хірург з Узбекистану
Донйор Чорієв – хірург з Узбекистану

Донійор Чорієв висловився, що ніде не говорив, що оперує співачку. Він стверджує, що відзначив її в Інстаграм лише тому, що пацієнтка на відео дуже схожа на відому співачку.

Світлана Лобода заявила, що подасть до суду на хірурга, який прославився на її імені
Світлана Лобода заявила, що подасть до суду на хірурга, який прославився на її імені

Але LOBODA і її юристи налаштовані рішуче – тепер за позначку в Інстаграм хірург з Узбекистану буде змушений заплатити 172 тисячі доларів. Але це лише попередня сума, яку співачка вимагає через суд.

Чи задовольнить феміда цю вимогу – буде відомо лише після того, як засідання відбудеться.

Користувачі мережі розділилися на два табори – одні кажуть, що Донійор Мавзуна Чорієва хотів прославитися шляхом обману, тому повинен понести покарання. А інші кажуть, що Лобода на нього “накинулася ” і вимагати гроші за позначку в Інстаграм – це неправильно.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.