5 дивних і незвичайних речей, які робила ревізорша Ольга Фреймут: іспанська сором

Author name 13 Квітня 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Телеведуча і зірка програми “Ревізор” на Новому каналі Ольга Фреймут вже давно не знімається, проте вона веде свій власний блог, де розповідає про етикет.

На жаль, її висловлювання далеко не завжди прозорі і зрозумілі, а вчинки іноді викликають відверте нерозуміння і глузування. У цій статті ми вирішили розібрати п’ять дивних висловлювань і вчинків дружини Володимира Локотко Ольги Фреймут.

Послала Катерину Кухар

Кухар і Фреймут довго сварилися
Кухар і Фреймут довго сварилися на танцях

Коли Ольга Фреймут брала участь в проекті “Танці з зірками ” восени 2020 року, їй не сподобався коментар судді Катерини Кухар. Ольга “послала ” Катю до церкви, щоб та розкаялася за свої гнівні коментарі.

Вчила пукати, ходити в туалет, чухатися

Оля Фреймут поділилася архівними знімками
Оля Фреймут

Ольга Фреймут періодично публікує свої “гайди” з етикету, де розповідає, як повинні поводитися справжні леді. Наприклад, одне з популярних висловлювань Ольги: “Справжньою леді ніколи не холодно, вона не хоче їсти і в туалет вона теж не хоче “.

Крім того, вона розповіла, що “пукає ” при людях не варто. І взагалі, не варто цього робити ніколи. А якщо ви страждаєте від цього, то слід піти до лікаря.

А свербіти потрібно так, щоб людям здавалося, що ви поправляєте волосся або одяг.

Поводитися так, як ніби за вами завжди спостерігають

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Ольга Фреймут каже – виглядати завжди потрібно гідно. Саме тому, навіть перебуваючи вдома, поводьтеся так, ніби за вами завжди хтось стежить.

У холодильнику розкладає овочі і фрукти за кольорами

Володимир Локотко і Ольга Фреймут
Володимир Локотко і Ольга Фреймут

Телезірка Фреймут розповіла в одному зі своїх інтерв’ю, що у неї є звичка – розкладати все в холодильнику за кольорами. Назвали це явище фанати досить логічно – “фреймутизм”.

Вирішила подивитися в обличчя тим, хто про неї погано пише

Одного разу зухвала Ольга Фреймут оголосила війну своїм ненависникам і злісним коментаторам. Вона власною персоною і з камерами приходила додому і в офіси до людей, які мали необережність погано або прикро висловитися про зірку в соціальних мережах. На численні запитання журналістів про причини таких дій телеведуча відповіла, що просто хотіла дізнатися, хто ці люди і чому на них не варто ображатися.

https://youtu.be/4S9tbMeDfJg

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею