Оксана Марченко стала хрещеною матір’ю В’ячеслава Узелкова: чому 42-річний боксер вирішив хреститися?

Author name 19 Квітня 2021 в 18:04

Поділитися статтею

Оксана Марченко стала хрещеною матір'ю В'ячеслава Узєлкова
Оксана Марченко стала хрещеною матір’ю В’ячеслава Узєлкова

Відома телеведуча Оксана Марченко в березні запустила свій проект “Прочанка “, через який розповідає про всі особливості релігії.

Телеведуча Оксана Марченко, яка раніше прославилася як зірка проекту “Х-Фактор ” та інших відомих шоу, вирішила зняти автобіографічний фільм про віру і релігію під назвою “Прочанка”. Уже вийшло 7 серій серіалу і, варто відзначити, він користується популярністю.

В останньому випуску документального серіалу Марченко показала історію свого друга відомого українського боксера В’ячеслава Узелкова. Як відомо, в 2019 році він розлучився зі своєю дружиною Мариною, після чого у нього почалася так звана чорна смуга.

В’ячеслав Узелков в серіалі “Прочанка”

Боксер вперше зізнався про труднощі в житті саме в серіалі Марченко.

“Сім’я розвалилася, проблеми на роботі, здоров’я нікуди. Моя колишня дружина заблокувала всі мої телефони. І зараз мене вже мій син заблокував, я навіть не можу набрати сина. Це мене вбиває, тому що я жив заради сім’ї і дітей. У мене відчуття, що я не проживу довго “, – поділився Узелков.

Узелков також розповів, що не пам’ятає, щоб його хрестили в дитинстві. Оксана Марченко відразу ж заявила, що вихід для боксера – це віра. У зв’язку з важкими життєвими випробуваннями В’ячеслав Узєлков вирішив прислухатися до Оксани і попросив її стати його хрещеною матір’ю. Жінка звичайно ж не відмовила близькому другу.

До
Хрещення Узєлкова

“Перед нами – абсолютно нова людина. Безгрішний, чистий. Господь йому все пробачив. За широкою спиною мого друга тепер завжди незримо стоїть ангел-хранитель. Сьогодні Слава зробив лише перший крок. Попереду ще довга дорога довжиною в життя “, – сказала Марченко.

https://www.youtube.com/watch?v=jTG08gGvu8A

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею