Співачка Анастасія Приходько розкрила стать дитини і назвала його ім’я: пішла по стопах Валерія Меладзе

Співачка Анастасія Меладзе, яка не так давно взяла участь в гіпершоу "Маска" на каналі "Україна", вміло приховала свою третю вагітність. Публіка була здивована!

Після завершення проекту фанати тільки і обговорювали – як вдалося цілих дев’ять місяців ходити, і нічого не розповісти? Однак Приходько на це тільки знизувала плечима.

Але навіть після народження дитини вона не відразу розповіла хто у неї – син або дочка. Чи не називала вона і його імені.

Причина такої скритності незрозуміла. Але, цілком ймовірно, вона просто хотіла породити обговорення навколо себе і підняти хвилю хайпа. Для зірок це в порядку речей.

Зараз співачка Приходько нарешті розкрила стать дитини, і розповіла як його назвала

Співачка виклала фотографію малюка, і підписала його від першого імені.

“Привіт! Мене звати Лука Олександрович і в цей чудовий день дуже хочу привітати вас з Вербною неділею! А ще я народився рівно місяць тому і в мене теж сьогодні свято :)) Розповім трохи про себе. Точніше не я, а моя мама “, – сказано в повідомленні.

“Народився я в День СБУ України від 25 березня ввечері о 19:23 з вагою 3: 830 і зростом 55 см. Їм я добре, з моменту народження набратися вже 1.200 і виріс на 5 см. Я дуже стараюся дати мамі поспати, але іноді в 3 годині ночі хочу на ручки і нічого з цим вдіяти не можу “, – підписала знімок свого новонародженого немовляти Анастасія Приходько.

Нагадаємо, українська співачка Анастасія Приходько прокоментувала чутки про третю вагітність після того, як вона з’явилася на сцені шоу “Маска ” в костюмі таємничої Бабки. До того ніхто навіть подумати не міг, що вона в положенні. Ось так ретельно цю новину співачка приховувала від оточуючих.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?