Ангеліна Вовк розповіла, як через власну помилку ледь не проміняла телекар’єру на роки у в’язниці

Author name 26 Квітня 2021 в 12:04

Поділитися статтею

Ангеліна Вовк
Ангеліна Вовк

Відома радянська і російська телеведуча Ангеліна Вовк приголомшила спогадами про випадок більш ніж 40-річної давності, який ледь не зруйнував її кар’єру.

На телебаченні нерідко трапляються казуси, особливо коли мова йде про виходи в прямий ефір. Однак деякі з них виявляються дуже серйозними і вже зовсім не кумедними. Саме з таким у своїй професійній діяльності зіткнулася героїня нашої сьогоднішньої статті.

Ангеліна Вовк вже не один десяток років працює на телебаченні, на радіо і в кіно. Колеги рівняються на ведучу, а глядачі завжди насолоджуються її суспільством на екранах. Втім, всього цього могло б і не статися, оскільки зірка могла не тільки залишитися поза камерами, але ще і опинитися за гратами.

Ангеліна Вовк в молодості
Ангеліна Вовк в молодості

Так, в програмі “Сьогодні ввечері” Ангеліна Михайлівна розповіла про випадок, що стався в далекому 1974 році, коли ховали міністра культури СРСР Катерину Фурцеву. Тоді Вовк відчитала програму і зраділа, що не дивлячись на шалене хвилювання через прямий ефір впоралася без помилок, проте мікрофон вимкнути забула:

“На радощах, що все вийшло, я зареготала демонічним сміхом, а в цей час показували кадри похорону”, — зізналася знаменитість.

Ангеліна Вовк
Ангеліна Вовк

Її начальник тоді навіть відмовився вірити в те, що це був її сміх. По-перше, вона завжди говорила теплим голосом, по-друге, вже на той момент користувалася великою повагою серед колег, так що їй дуже пощастило:

“Я думала, все, по етапу відправлять. Але мене так і не звільнили, а премії позбавили”.

Також мало хто знає, що на блакитні екрани Ангеліна Михайлівна потрапила не відразу. Спочатку вона збиралася стати манекенницею, але дуже швидко зрозуміла, що ця виснажлива праця не для неї — Вовк почала падати в непритомність, після чого пішла з модельного світу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею