19-річна онучка Софії Ротару покрасувалась фігурою перед статним красенем, поки наречений-мільйонер не бачить

Author name 29 Квітня 2021 в 15:04

Поділитися статтею

Софія Ротару і її внучка з нареченим
Софія Ротару і її внучка з нареченим

Онучка легендарної української співачки Софії Ротару захопила шанувальників атмосферним кадром, на якому позує зі ставтим красенем, але це не її наречений-мільйонер.

19-річна Соня Євдокименко вчиться в приватній школі мистецтв і дизайну в Нью-Йорку, одночасно з чим будує музичну і модельну кар’єру. Не можна не відзначити, що вона струнка, видна і красива дівчина, не позбавлена чоловічої уваги.

Восени минулого року стало відомо, що героїня нашої сьогоднішньої статті зустрічається з бізнесменом Денисом Жадановим. У свої 32 роки він є віце-президентом української компанії з розробки мобільних додатків під назвою “Readdle” і входить в список мільйонерів Forbes.

Соня Євдокименко і Денис Жаданов
Соня Євдокименко і Денис Жаданов

Раніше ходили чутки, що Софія і Денис збираються одружитися, від чого Ротару була не в захваті, оскільки вважає онучку ще занадто молодою для одруження. Втім, далі чуток не зайшло, а сама дівчина вважає за краще не говорити про особисте життя публічно.

Більш того, вона практично ніколи не публікує в соціальних мережах спільні фото з коханим. Втім, активність у себе в Інстаграмі Соня підтримує іншими способами.

Внучка Софії Ротару
Внучка Софії Ротару

На цей раз в її сторіз з’явився чуттєвий знімок з красивим білим конем. У кадрі красуня позує в облягаючих чорних штанях і гольфі з розпущеним волоссям і в капелюшку, а свій ніжний погляд вона направила на тварину.

“Чарівні спогади з моїм єдинорогом” (Magical memories with my unicorn), — свідчить підпис до публікації.

Скриншот из Инстаграма Сони Евдокименко
Скріншот з Інстаграма Соні Євдокименко

До речі, онучка Софії Михайлівни з самого дитинства захоплюється кінним спортом, на її рахунку навіть кілька призових місць з різних змагань. Першу бронзову медаль вона завоювала ще в 12 років.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею