Дружина Дмитра Комарова майже не одягнена кинулася в обійми незнайомця поки чоловік не бачить (Відео)

Author name 28 Квітня 2021 в 23:04

Поділитися статтею

Олександра Кучеренко
Олександра Кучеренко

Модель і телеведуча Олександра Кучеренко, яка ще й є дружиною журналіста Дмитра Комарова, здивувала новим відео. Там вона обіймається зовсім не зі своїм чоловіком.

Міс України виклала відео, де вона танцює ніжний, і одночасно пристрасний танець румба. Всі думали, що вона зіллється в рухах з Дмитром Комаров, проте це не так, її партнером став інший чоловік.

“Танець … Пульс, биття серця, дихання. Танець – це ритм всього мого життя! Це величезна енергія, яка живить кожну клітинку тіла, дає сили рухатися, відчувати свободу і абсолютне щастя в моменті! І не потрібно слів, щоб це висловити – про все в танці говорить сама душа”, – розповідає Олександра Кучеренко.

До слова, одного разу вона брала участь в шоу танці з зірками. Її партнером, звичайно ж, був телеведучий Дмитро Комаров. Тоді у них вже був роман, але публіка і подумати про це не могла – ось так вони його старанно приховували.

“Друзі, сьогодні особливий день – Міжнародний день танцю. І в це свято я хочу поділитися тим, що мене по-справжньому надихає і заряджає!”, – ділиться телеведуча.

Це відео було знято рік тому, коли знову був оголошений карантин, і нам з моїм партнером @zagoruikovitalii не вдалося виступити з нашою постановкою, яку ми готували для танцювального фестивалю. Але ми знайшли інший варіант, який виконав мою давню мрію. Станцювати румбу прямо на березі Чорного моря!”, – розповідає історію зі свого життя Олександра Кучеренко.

Вона захоплена локацією для танцю – як виявилося, це не закордонні курорти типу Мальдів або Балі. Це справжня українська, як кажуть, перлина біля моря – Одеса.

https://www.instagram.com/tv/COP0sPHn8L0/?igshid=1v5p6sz744b8p

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею