Службовий роман Івана і Валюхи Будько з “Сватів”: особисте життя Добронравова і Кравченко (Відео)

Author name 20 Травня 2021 в 20:05

Поділитися статтею

Свати
Свати

Іван і Валюха Будько – герої, яких любить вся країна. Вікова парочка раз у раз жартує, чи потрапляє в якісь дивні побутові ситуації, а глядачі з інтересом за ними спостерігають.

Природно, фанатам цікаво, чи є у Тетяни Кравченко і Федора Добронравова роман насправді.

У реальному житті виконавиця ролі Валюхи розлучена. У неї є доросла дочка Анна. Після декількох невдалих відносин Кравченко вирішила присвятити себе творчості і зйомок.

Федір Добронравов в ролі Івана Будько
Федір Добронравов в ролі Івана Будько

А ось Іван Будько, він же Федір Добронравов, щасливо одружений на жінці на ім’я Ірина. У них є двоє чарівних синів Іван і Віктор, який пішли по стопах батька.

На знімальному майданчику ходили чутки, що Тетяна нібито клеїлася до Федору, однак офіційно цю інформацію не підтвердили

Федір Добронравов
Федір Добронравов

Тетяна і Федір обожнюють працювати разом. Говорили навіть, що артистка закохана в колегу по цеху. Мовляв, заради Добронравова Кравченко привела себе в форму.

Злі язики перешіптувалися, мовляв, увагу артистки так набридло виконавцю ролі Івана Будько, що той не витримав. Нібито Добронравов відвів фліртуючу Кравченко в сторонку і нагадав, що одружений і в шлюбі щасливий.

Сама Тетяна Кравченко в одному з інтерв’ю зізнавалася, що любить колегу по серіалу “Свати “, правда, як друга. За словами актриси, на майданчику її екранний чоловік робить все, щоб в кадрі вона виглядала якнайкраще.

На сцені концерту на честь ювілею сватів Кравченко заявила, що вони з Добронравовим і іншими акторами дуже дружні і згуртовано працюють над проектом.

https://youtu.be/YbEuaJTs8ZI

А ви вірите в службовий роман Валюхи і Івана Будько?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею