Екс-солістка “НеАнгелів” Камінська записала нову пісню на честь розлучення з чоловіком: “Слава Богу!”

Author name 28 Травня 2021 в 18:05

Поділитися статтею

Слава Камінська
Слава Камінська

За моделлю і екс-солісткою групи “НеАнгели ” з захопленням стежить вся країна. Її публіка любить за простоту, одкровення і відкритість. Нещодавно Слава розповіла про особисте.

Відверта заява Камінська зробила через власний кліп. Називається він “Слава Богу! “. Основний посил пісні – жінка, яка розлучилася з чоловіком, каже йому, що зовсім не шкодує про те, що їхні шляхи розійшлися.

слава Камінська
слава Камінська

Повну версію відео можна подивитися нижче:

“Дівчата, розлучатися треба саме в такому настрої! З принцом прощаємося, коней залишаємо собі “, – написала Камінська в Instagram в день презентації кліпу.

Публіка позитивно відреагувала на таку життєстверджуючу, динамічну, танцювальну композицію. На відео Слава змінила кілька образів, кожен з яких підкреслював її сильні сторони і достоїнства фігури.

Відзначимо, в листопаді минулого року Камінська заявила, що мріє почати сольну кар’єру. Уже навесні цього року Вона і Вікторія Смеюха офіційно заявили – група “НеАнгели ” більше не існує. Тепер Віка і Слава співають окремо, проте конфлікту між ними не було. Вони продовжують спілкуватися. Група “НеАнгели ” існувала з 2006 року, коли її заснував продюсер Юрій Нікітін.

слава Камінська
слава Камінська

За словами Камінської, після відходу з групи вона планує співати про кохання, чоловіків і відносинах під сценічним псевдонімом Slava Kaminska. Презентація першої сольної пісні артистки під назвою 911 відбулася в березні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею