Як живуть новоспечені матусі Альбіна Джанабаєва, Анастасія Приходько та інші?

Чи не встигло пройти ще й половини року, як український і російський шоу-бізнес поповнився новоспеченими матусями.

Ми вивчили їх Інстаграм-профілі, і готові розповісти, як зараз складається їхнє життя вже в новому складі.

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе

Через місяць після народження дитини Джанабева поділилася в Інстаграм відео, де вона втомлена і розпатлана, а її чоловік – з величезними мішками і синцями під очима. Публіка поспівчувала новоспеченим батькам, однак підтримала, що складно тільки перший час.

Анастасія Приходько

Багато шанувальників образилися на те, що співачка не ділилася з фанатами інформацією про цю вагітності. Довгих дев’ять місяців екс-учасниця Євробачення приховувала своє цікаве положення. Вагітність вдалося утримати в таємниці навіть в той час, коли Приходько виступала на сцені гіпершоу “Маска ” в величезному костюмі.

Після народження дитини Анастасія Приходько виклала фото свого тіла і уточнила, що їй не страшно бути справжньою. Пологи дійсно наклали слід на фігурі артистки, і вона вирішила підтримати всіх, хто зіткнувся з такою ж проблемою.

Катерина Сопельник

Ще одна недавня породілля – Катерина Сопельник, дружина Сергія Притули. Поповнення було абсолютно несподіваним, адже Сергій і Катя приховували плани народити дитину. З’явилася дівчинка на світ 25 травня і назвали її Стефанія.

Варто зазначити, що від Катерини у Сергія вже є дочка. А від першого шлюбу з колишньою дружиною у шоумена є ще й син.

Василиса Фролова

Теледіва в 2021 році також отримала статус молодої матусі, і нітрохи не засмучена тим, що їй довелося на якийсь час відмовитися від глобальних бізнес ідей і планів.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?