Анастасія Приходько вперше розповіла про пластичні операції: “Для себе коханої “

Анастасія Приходько, яка нещодавно стала мамою втретє, відверто розповіла, що робила зі своїм обличчям.

Анастасія Приходько – відома українська співачка і мама трьох дітей. Цікаво, що свою третю вагітність співачка приховувала до останнього і розповіла про дитину вже після її народження. При цьому Анастасії вдалося приховати своє цікаве положення навіть на зйомках шоу “Маска”, де вона була в образі Бабки.

Зараз співачка весь свій час приділяє материнству, але не забуває вести Інстаграм-блог, де вона спілкується зі своїми шанувальниками, показує своє особисте життя і відповідає на запитання підписників. Так, нещодавно Приходько відповіла на питання, яке цікавило публіку: чи робила Настя пластичні операції, як багато інших знаменитих жінки?

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

За словами Насті, вона на даний момент нічого не робила зі своїм обличчям, але з часом хоче злегка лише підправити асиметрію губ за допомогою уколів краси.

“І так, все по-чесному, як і обіцяла. Що я робила зі своїм обличчям? Нічого! Ніяких ботоксів, підтяжок і розтяжок на мені зараз немає. Губи теж не колола! Хоча, дуже хочу підправити асиметрію згодом. Ну, немає в світі жінки, яка буде завжди задоволена собою “, – пише Приходько в своєму Інстаграм-блозі.

За словами знаменитості, вона не проти косметологів, догляду за собою і уколів краси, коли є можливість, коли це потрібно або просто коли хочеться.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?