“Їй було п’ять років і вона розбилася на лижах”: Маша Єфросиніна вперше розповіла про аварію в горах

Author name 4 Червня 2021 в 21:06

Поділитися статтею

Маша Єфросиніна та її дочка Нана
Маша Єфросиніна та її дочка Нана

Телеведуча Марія Єфросиніна в своєму Ютуб-проект “Іспит ” розповіла новина про свою сім’ю, про яку мовчала довгі роки. У дитинстві її дочка Нана сильно травмувалася на курорті.

Зокрема, сім’я відпочивала на гірському курорті за кордоном. Її п’ятирічна дочка, мабуть, втратила рівновагу і не змогла встояти на лижах. Це був останній раз, коли Марія Єфросиніна була в горах.

“Їй було п’ять років і вона розбилася на лижах. Вона лежала, у неї по шолому стікала кров і вона не рухалася. Я думала, що це все … але її врятували. Шолом врятував, до речі. Хребет був не пошкоджений, всі інші кінцівки були пошкоджені. Ми провели кілька місяців в клініці. все, що я пам’ятаю, що я спалила всі речі, а шолом я берегла, як рятівне. З тих пір я жодного разу не була в горах. Напевно, це був найстрашніший день у моєму життя “,

– розповіла Марія.

Маша Єфросиніна з донькою Наной
Маша Єфросиніна з донькою Наной

Маша Єфросиніна зазначила, що з тих пір вона спалила весь одяг для катання на лижах, а шолом, який був на голові у Нани залишила як нагадування про те, що саме він врятував дівчинку.

Хоча дочка Нана недавно їздила відпочивати в гори, її мама, згадуючи той фатальний день, більше не ризикує, і вибирає для відпочинку менш небезпечні місця. Єфросиніна каже, що Нана просто не пам’ятає нічого, що сталося в той день, так як вона була ще маленька.

Маша Єфросиніна з донькою
Маша Єфросиніна з донькою Наной

Відзначимо, Марія Олександрівна Єфросиніна – 42-річна українська телеведуча, актриса, громадський діяч, ідейний натхненник серії благодійних заходів Charity weekend, Почесний посол ООН в області народонаселення на Україні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею