Відомий блогер звинувачує Анастасію Заворотнюк у брехні про хворобу, щоб “прикрити борги”, – ЗМІ

Author name 4 Червня 2021 в 23:06

Поділитися статтею

Нові чутки навколо хвороби  "няні Віки"
Нові чутки навколо хвороби "няні Віки"

Відомий блогер Олена Міро висловила свої припущення про те, що “Моя прекрасна няня ” Анастасія Заворотнюк, може бути, зовсім не хвора.

Перше, про що розповіла Олена Міро – це здивування від того, що за два роки відсутності Анастасії в просторі шоу-бізнесу не знайшлося жодного “пронозливого журналіста ” або фаната, який би сфотографував Заворотнюк в невигідному вигляді або на візку.

Другий факт, який призводить Лена Миро для підтвердження звинувачень в бік Анастасії Заворотнюк – це те, що її старша дочка Анна відпочиває в Італії.

“В якому стані може перебувати актриса, якщо її дочка спокійнісінько відпочиває в Італії?”,

– висловлює Лена Миро.

Лена Миро
Лена Миро

Дану інформацію публікує видання aikaramba.ru.

Щоб якось пролити світло на дану ситуацію, Лена Миро вважає, що у Анастасії Заворотнюк були проблеми з фінансами, і численні борги, через що вона змушена була “розіграти сцену ” зі своєю хворобою, щоб з неї перестали вимагати гроші .

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Однак інших фактів блогерша не надала.

Нагадаємо, що Анастасія Заворотнюк – знаменита телеведуча і актриса. Вона вже не виходить на публіку більше двох років. Медики стверджують – їй поставили діагноз гліобластома, з яким найвідоміша няня країни продовжує боротьбу. Родичі зірки і її офіційні представники протягом усього часу “грають у мовчанку ” – вважають за краще ніяк не коментувати стан Заворотнюк.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею