Чи була любов між Ані Лорак і Сергієм Лазарєвим, і чому Мурат опинився третім зайвим? (Відео)

Author name 8 Червня 2021 в 18:06

Поділитися статтею

Ані Лорак і Сергій Лазарєв
Ані Лорак і Сергій Лазарєв

Сергій Лазарєв – російський красень, якому з ким тільки не приписували Роман. Але головною жінкою його серця була і залишається Ані Лорак.

Офіційно на публіку вони нібито всього лише близькі друзі, але яка ситуація насправді?

https://youtu.be/V7Xuh0iSkLc

Користувачі мережі впевнені, що Сергій Лазарєв і Ані Лорак зіграли весілля таємно від громадськості. Більш того, співачку також вважають матір’ю маленького Микити, сина Лазарева, якого він виховує один. А Мурат був потрібен лише для того, щоб приховати зоряний роман від сторонніх поглядів.

Проте, недавно Лорак приголомшила – вона пробачила зраду своєму чоловікові Мурату. З тих пір Ані і Сергія Лазарєва більше не бачили разом. Крім того, Сергій перестав коментувати свою нібито подругу в Інстаграм, що наштовхує на думку на тому, що він просто відправився у френд зону.

Сергій Лазарєв
Сергій Лазарєв

Відзначимо, у Сергія Лазарєва зараз насичене життя. Початок 2020 го виконавець зазначив серією концертів, анонси яких викладені на його офіційному сайті. Місяцем пізніше Лазарєв здивував публіку, відписавшись від всіх колег і друзів в соціальних мережах. Свій вчинок він пояснив тим, що вважає опубліковану напоказ інформацію брехливою, тому дивитися на інших у своїй стрічці йому нецікаво. До того ж співакові неабияк докучають пліткарі і злостивці, і він вирішив не давати їм зайвого приводу для пересудів.

Ані Лорак
Ані Лорак

Ані Лорак також зараз переживає творчий злет, випускає відеоролики, зняті на островах і випускає нові пісні, які стають хітами.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею