Колишня дружина музиканта Дзідзьо через пару місяців після розлучення припала до іншого чоловіка (ФОТО)

Перша половина 2021 року було критично наповнена зоряними розлученнями. Психологи стверджують - це точно через карантин, який триває більше року.

Однією з медійних пар, яка розійшлася після довгих років разом, стали артисти Дзідзьо і Славія. Судячи з висловлювань музикантів в соціальних мережах, а також в інтерв’ю, для обох партнерів це розлучення було болючим.

“Так, це правда, ми розлучаємося … За всі роки існування групи DZIDZIO я звикла, що мене не повинно бути. Весь цей час я ставилася з розумінням до кар’єри чоловіка, але, коли відчула, що втрачаю себе, знайшла сили почати сольну кар’єру, і зважилася заявити про те, що я не тінь, я – особистість! “,

– розповіла Славія після свого розлучення.

Dzidzio і Славія до розлучення

Dzidzio і Славія
Dzidzio і Славія

Михайло Хома, який виступає під псевдонімом Дзідзьо, розповів, що коли їх особисте життя тільки починалася, вони ще були зовсім дітьми.

Вони не розуміли як працювати над відносинами, як повинно бути, як не варто робити. Тому з часом виникали претензії і невдоволення. Їх можна було вирішити, але кожен прагнув показати свій характер.

Судячи з усього, Славія вже відійшла від розлучення і знайшла собі чоловіка

Колишня дружина Дзідзьо вже крутить новий роман
Колишня дружина Дзідзьо вже крутить новий роман

У своєму Інстаграме вона виклала фото, де обіймає невідомого чоловіка. Хто це – зрозуміти складно, адже молода людина стоїть у білій футболці спиною.

“Рідна душа”,

– ось так неоднозначно жінка підписала знімок із загадковим чоловіком. Природно, ця новина підняла ряд обговорень в публіці, адже у неї недавно закінчився шлюб, який тривав майже 8 років. А до цього у них були неофіційні відносини.

Схожі статті

Філіп Кіркоров подарував Павлу Зіброву перуку: артист подякував й носить цю річ, не знімаючи

Про вуса Павла Зіброва ходять цілі легенди. Та якось в інтерв'ю співак прохопився, що постійно користується перукою. Такий подарунок артисту зробив його колега з-за порєбріка.

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?