Подружжя – не стіни: Ігор Ліхута вкрав Таїсію Повалій у колишнього чоловіка – таємниця розкрилася через багато років

Таїсія Повалій та Ігор Ліхута познайомилися в самому Наприкінці 1992-го року. Обидва в той час були не вільні.

Тая вже 11 років була одружена з музикантом-клавішником Володимиром Повалій, за якого вийшла заміж у 17 років і через рік народила йому сина Дениса.

Таїсія та Володимир Повалій
Таїсія та Володимир Повалій

Після закінчення київського музичного училища Повалій вже попрацювала в музичному колективі мюзик-холу і почала сольну кар’єру. Співачка з незвичайним тембром голосу вже заявила про себе, отримавши першу премію на конкурсі всесоюзного масштабу «Нові імена» та ставши дипломантом ще одного престижного вокального конкурсу в Алма-Аті.

Ігор був одружений вдруге і виховував сина. Від першого шлюбу у нього росла дочка. Ліхута теж закінчив київське музичне училище і був професійним музикантом-ударником.

Ігор Ліхута та таисия Повалій тепер живуть в Москві
Ігор Ліхута та таисия Повалій тепер живуть в Москві

Він працював в музичному ансамблі ресторану престижної київського готелю і до того ж ще був комсоргом об’єднання музичних ансамблів Києва. Виступ Таїсії Повалій ударник вперше побачив по телебаченню, і його вразили вокальні дані співачки. Тая співала на сцені Палацу «Україна». Ігор завжди цікавився музичним життям, але про Повалій нічого не знав. Він зовсім недавно повернувся з Польщі, де перебував близько року на заробітках. У той час музикант працював менеджером і аранжувальником в музичному колективі одного популярного українського співака і композитора. Він записав на полях газети нове для себе ім’я і попросив спільного знайомого познайомити його з Таїсією.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Незабаром музичний колектив, в якому працював Ігор, повинен був виступати на поромі Польща-Швеція. Ліхута запропонував співачці співпрацю, але та з обуренням відмовилася. Тая сказала, що не співає ні в ресторанах, ні на поромах, а тільки на великій сцені. Наступна пропозиція Ігоря виступити в концерті з питань телебачення було прийнято артисткою прихильно. Почалася творча співпраця, яке виявилося дуже плідним. У 1993 році Повалій стала переможцем міжнародного конкурсу імені Володимира Івасюка в Чернівцях, виконавши пісню, яку підібрав для неї Ліхута. У тому ж році вона здобула перемогу на міжнародному фестивалі мистецтв «Слов’янський базар». За кожну перемогу співачка отримала по 5000 доларів, які були вкладені в розвиток її кар’єри.

Творча співпраця через півроку переросло в романтичні відносини. Тая першої пішла з сім’ї. Молоді люди жили на орендованій квартирі. У грудні 1993 року вони розписалися в ЗАГСі по шляху на гастролі, весілля не було. Ігор спочатку був менеджером співачки, потім став її концертним директором і продюсером.

Син Повалій спочатку залишився з батьком, але поступово Ігор зумів завоювати прихильність хлопчика, і Денис переїхав до них у вже отриману співачкою трикімнатну квартиру. Зараз у Дениса своя сім’я і він живе окремо.

У Таї і Ігоря під час спільного життя три рази могли б з’явитися спільні діти. Але вони прийняли рішення віддати свою любов творчості, пісням, глядачам. А зараз свою любов вони дарують і онукам. Ігор Ліхута завжди поруч зі своєю дружиною і супроводжує її в усіх поїздках. В даний час він чоловік, коханець, продюсер і шанувальник творчості Таїсії Повалій.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Про все це зоряна пара розповіла в інтерв’ю в програмі «Поза очі».

spot_img

Схожі статті

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!