Сліпота Діани Гурцкой: правда чи вигадка для слави? Рідкісні фото, як вона дивиться в телефон

Чорні окуляри Діани Гурцкой стали невід'ємною частиною її сценічного та життєвого образу.

У своїх інтерв’ю співачка намагається не зачіпати тему, пов’язану з проблемою із зором.

Але так чи так уже все погано насправді вам допоможе зрозуміти наша стаття.

“Ти повинна йти по життю з гордо піднятою головою”

Вердикт лікарів про вроджену сліпоту Діани Гурцкой не зломив дух батьків і вони дали дочки установку “Ти повинна йти по життю з гордо піднятою головою”.

Тяга до музики і співу проявилися у незрячої Діани з раннього дитинства. Розвиток свого обдарування Діана отримала в звичайній музичній школі.

Завдяки наполегливості та старанням оглушливий успіх прийшов до 17-річної Діани на міжнародному фестивалі естрадної пісні “Ялта-Москва-Транзит”. Метр російської естради Ігор Ніколаєв запропонував юному даруванню співробітництво, вирішивши що крім таланту незвичайний образ виконавиці буде завжди пізнаваний. У Москві Діана продовжила освіту в ГІТІСі. Її пісні полюбилися і злетіли на вершину багатьох хіт-парадов.Талантлівая виконавиця, завжди приховує за чорними окулярами свої очі, знайшла впізнаваність і глядацьку любов.

Діана Гурцкая

Надія повернути зір

Уже будучи популярною, в надії повернути зір, співачка вирушає в Уфу до відомого офтальмолога Ернсту Мулдашеву.

Співачці було проведено безкоштовна операція по частковому відновленню зорової здатності, тому що повне відновлення зору не представлялося можливим. Доктор був задоволений результатами операції.

Міф чи реальність

Численні шанувальники і журналісти сподівалися побачити виконавицю без традиційних очок, але їх після операції Діана не зняла.

В інтернеті майнула пара фотографій, які викликають подив. На них Діана Гурцкая в чорних окулярах пильно вдивляється в телефон.

Діана Гурцкая читає і дивиться в телефон

Логічно, що незряча людина не буде цього робити. Виникає питання-яка операція в Уфі пройшла успішно і Діана насправді просто використовує свій імідж заради популярності, або легенда про вроджену сліпоту була вигадкою.

Сама ж Діана подібні чутки не коментує.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!