Повелася на альфонса: Лорак, Лоліта, Дорофєєва та інші знаменитості, яким не вдалося вдало вийти заміж

Любов зла полюбиш і ... альфонса. Знамениті жінки з нашої вибірки не з чуток знають, як утримувати своїх чоловіків.

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Коли успішна і відома співачка Ані Лорак познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Муратом Налчаджиоглу, він був звичайним працівником турецького готелю. Після весілля Лорак подарувала коханому кілька ресторанів і клубів і він зайнявся ресторанним бізнесом. Однак це не змусило Мурата цінувати дружину і через численні зради останнього подружжя розлучилося.

Лоліта і Дмитро Іванов

Лоліта і Дмитро Іванов
Лоліта і Дмитро Іванов

П’ятим чоловіком співачки Лоліти Мілявської став молодий фітнес-тренер Дмитро Іванов. Зірка подарувала молодому чоловікові машину, повністю одягала його і дарувала дорогі подарунки. А Дмитро в свою чергу завів собі коханку і утримував її за власний кошт артистки. Коли Лоліта про все дізналася, вона подала на розлучення.

Анастасія Волочкова та Ігор Вдовін

Анастасія Волочкова та Ігор Вдовін
Анастасія Волочкова та Ігор Вдовін

Анастасія Волочкова давно розлучилася з Ігорем Вдовіним, але до сих пір звинувачує його в тому, що він позичив у неї величезну суму грошей і досі не віддав. Йдеться про мільйони доларів.

Надія Дорофєєва та Володимир Дантес

Володимир Дантес і Надія Дорофєєва
Володимир Дантес і Надія Дорофєєва

Володимира Дантеса часто називають альфонсом, адже він менш популярний, ніж його зоряна дружина і відповідно заробляє на багато менше. Сам Дантес такі твердження переводить в жарт.

Схожі статті

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.

Лілія Ребрик вперше засвітила елітне авто, на якому ганяє столичними дорогами: не машина, а кабан на дорозі

Бути успішною та встигати все — завдання непросте, але для зіркової телеведучої Лілії Ребрик, здається, це легко вдається завдяки її вмілому управлінню часом та, звісно ж, крутому автомобілю.