Лідер групи “Антитіла” Тарас Тополя розповів, як у них в групі жартують один над одним

Гастролі - справа затяжна. Іноді імениті артисти місяцями перебувають в турах. Щоб якось розрядити обстановку, часто один над одним жартують.

Як правило, це нешкідливі жарти, проте вони націлені на те, щоб побачити реакцію людини. Наприклад, фронтмен групи розповів, що йому в навушнику можуть включити шансон замість його голосу, а в пляшку з-під води на сцені налити щось міцніше, наприклад, горілку.

Група “Антитіла ” об’їжджає під час своїх турів найвіддаленіші куточки України: до 50 концертів за один тур

За словами Тараса Тополі, найчастіше “перепадає ” барабанщику – Дмитру Водовозову. Його творчі колеги можуть перемотати барабанну установку скотчем або лейкопластиром. І виходить дуже ніяково, коли він зауважує подібний “казус ” вже під час виходу на сцену, коли музику чекає багатомільйонна аудиторія. А адже дана музична група збирає без перебільшення повні зали.

Тарас Тополя з гурту Антитіла
Тарас Тополя з гурту Антитіла

“Пускали в вушні монітори шансон замість мого голосу. А то замість води в пляшку налили горілку. Я, в принципі, можу співати в будь-якій ситуації. І випивши ковток горілки, і з шансоном в навушниках. Легко контролюю себе “,

– з гумором підкреслив Тарас Тополя.

Тополя розповів, що їх барабанщик ніяк не звикне до подібних жартів, тому кожен раз у нього починається паніка.

Група Антитіла
Група Антитіла

Слід додати, що Тарас Тополя – чоловік української співачки Альоші. Публіка дуже чекає їх спільного виступу, адже за роки роману у них так жодного разу і не було спільної пісні. Музиканти поки думають над тим, щоб заспівати разом, але це безперечно буде шедевр!

Схожі статті

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.