Лідер групи “Антитіла” Тарас Тополя розповів, як у них в групі жартують один над одним

Author name 30 Серпня 2021 в 21:08

Поділитися статтею

Група Антитіла
Група Антитіла

Гастролі – справа затяжна. Іноді імениті артисти місяцями перебувають в турах. Щоб якось розрядити обстановку, часто один над одним жартують.

Як правило, це нешкідливі жарти, проте вони націлені на те, щоб побачити реакцію людини. Наприклад, фронтмен групи розповів, що йому в навушнику можуть включити шансон замість його голосу, а в пляшку з-під води на сцені налити щось міцніше, наприклад, горілку.

Група “Антитіла ” об’їжджає під час своїх турів найвіддаленіші куточки України: до 50 концертів за один тур

За словами Тараса Тополі, найчастіше “перепадає ” барабанщику – Дмитру Водовозову. Його творчі колеги можуть перемотати барабанну установку скотчем або лейкопластиром. І виходить дуже ніяково, коли він зауважує подібний “казус ” вже під час виходу на сцену, коли музику чекає багатомільйонна аудиторія. А адже дана музична група збирає без перебільшення повні зали.

Тарас Тополя з гурту Антитіла
Тарас Тополя з гурту Антитіла

“Пускали в вушні монітори шансон замість мого голосу. А то замість води в пляшку налили горілку. Я, в принципі, можу співати в будь-якій ситуації. І випивши ковток горілки, і з шансоном в навушниках. Легко контролюю себе “,

– з гумором підкреслив Тарас Тополя.

Тополя розповів, що їх барабанщик ніяк не звикне до подібних жартів, тому кожен раз у нього починається паніка.

Група Антитіла
Група Антитіла

Слід додати, що Тарас Тополя – чоловік української співачки Альоші. Публіка дуже чекає їх спільного виступу, адже за роки роману у них так жодного разу і не було спільної пісні. Музиканти поки думають над тим, щоб заспівати разом, але це безперечно буде шедевр!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею