На “Площі зірок ” в Києві відкрили зірку Дзідзьо (Фото)

Author name 10 Вересня 2021 в 18:09

Поділитися статтею

Група Дзіздзьо
Група Дзіздзьо

10 вересня на “Площі зірок”, яка є символом визнання, підтримки і популяризації національної культури, з’явилася зірки на честь артиста Дзідзьо.

Про це артист розповів на своїй сторінці в Інстаграм. Михайло Хома (справжнє ім’я Дзідзьо) оприлюднив фото з відкриття іменної зірки. Артист був присутній на відкритті зірки в брюках кольору фуксії і жовтої сорочці. Його образ доповнили жовтий кашкет і сонцезахисні окуляри.

“Сьогодні ми отримали кращий подарунок до Дня народження DZIDZIO – іменну зірку на Площі Зірок” Гуллівера “! Нам дуже приємно! Хочу подякувати всім, хто був, є і буде з нами! Ви наші, а ми Ваші! “, – написав Дзідзьо.

Шанувальники артиста тут же почали вітати його в коментарях.

“Ви кращі!”, “Хай зірка Дзідзьо горить яскравіше всіх”, “заслужено!”, “Дзідзьо, вітаємо вас і вашу команду, ви найкращі!”, “Заслужено, спасибі за вашу творчість”, “Ви кращий співак, якого я знаю “, ” Молодці! “, ” Творіть і надихайте “, ” Ви легенда “, – прокоментували користувачі Мережі.

Нагадаємо, група “Дзідзьо ” була створена в 2009 році за задумом і за підтримки Андрія Кузьменка. Артисти виступають в жанрі “комедійної антигламурній поп-музики”. На додаток до літературної української, в своїх піснях також використовує суржик.

У 2009 Кузьма Скрябін написав для групи музику і слова пісні “Ялта “, яка згодом допомогла DZIDZIO завоювати популярність.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею