Гумористка Олена Воробей зізналася, що стала бабусею

Author name 14 Вересня 2021 в 18:09

Поділитися статтею

Олена Воробей
Олена Воробей

Гумористка Олені Воробей всього 54 роки. Вона виглядає молодий, бадьорою і дуже радісною, хоча з’ясувалося, що в свої молоді роки Олена стала бабусею.

Про це сама Олена розповіла в своєму Інстаграм-профілі.

Олена Воробей
Олена Воробей

“Друзі, а адже я стала бабусею! Ось якими довгими були гастролі по нашим югам. Дорогі мої рідні, Настенька і Сашенька. Вітаю) Чекаємо вас, наших улюблених дівчаток будинку, а я за коляскою в магаз) Де є хороший вибір і що нині в перевагах? Бабуся російського гумору стала бабусею чарівної внучки – нормальний заголовок для “жовтяниці “? Хоча ні! Краще так: БАБУСЯ рОСІЙСЬКОГО гУМОРУ сТАЛА ДІДУСЕМ “, – розповіла Олена Воробей.

Дитина народилася в сім’ї у молодшої сестри Олени Воробей, Наталії Яківни. Племінниця Олени Воробей, Анастасія, стала мамою.

А самої Олени Воробей є дочка Софія Лебенбаум. Їй в цьому році виповнилося 18 років

Вона поки мати не поспішає робити бабусею.

У коментарях прихильники буквально зірвалися на схвальні коментарі, і залишили Олені побажання здоров’я і сил для внучки.

Відзначимо, в 2021 році багато зірок стали батьками. Наприклад, народила Катерина Осадча, телеведуча програми “Світське життя “. Також мамою стала Даша Квіткова, дружина Микити Добриніна.

Поповнення сталося в сім’ї у Юліанни Караулова, також мамою первістка стала дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею