Анастасія Приходько розповіла, що стало причиною її анорексії: не обійшлося без мами

Співачка і відома теледіва Анастасія Приходько зараз виглядає красивою і доглянутою. У неї чудова фігура і приємна зовнішність.

Однак недавно шанувальники дізналися ту правду, яку зірка приховувала багато років – насправді в 18 років у неї почалася перша стадія анорексії. Підлітковий вік сильно затягнувся, були проблеми з людьми, яких Настя вважала друзями, були дуже напружені стосунки з мамою. І майбутня співачка вирішила худнути, помилково думаючи, що це буде ідеальним рішенням для виходу з ситуації, що склалася.

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

“Я пішла з дому, а потім довела себе до такого стану … Я втомилася від чергової маминої ” любові “. Тоді в її житті з’явився новий чоловік і у мене вже не було сил все це терпіти! Мені було 18, я важко це все переживала! “,

– розповіла знаменитість і багатодітна мама, співачка Анастасія Приходько в інтерв’ю виданню “Факти “.

Проте, єдине, що отримала Настя – це тільки проблеми зі здоров’ям. Зараз зірка стверджує, що теоретично вийти з такого стану без допомоги сторонніх професіоналів можна, проте їй допомогла психолог і її краща подруга.

Зараз Анастасія Приходько стверджує – за часів свого повноліття від мами дуже віддалилася. Брала її допомогу лише тоді, коли зрозуміла – це останній шанс зблизитися із зірковою матір’ю.

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

Всім дівчаткам, дівчатам і жінкам Анастасія Приходько дає свою пораду – слухайте тільки себе і не женіться за примарними недосяжними ідеалами. Це до добра не доведе.

“Потрібно просто розуміти, що це все до добра не доведе. Потрібно слухати себе і вміти говорити з самим собою! Мені це завжди допомагало, бо, як правило, не було можливості поговорити з кимось “,

– резюмувала екс-учасниця пісенного конкурсу “Євробачення “.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?