СБУ закликали заборонити в’їзд в Україну Ірині Круг, Йолке і іншим російським зіркам

Останнім часом дуже багато російських артистів стали виступати в Україні. Наприклад, приїхала з концертами Ані Лорак, а Лобода і зовсім випустила пісню українською.

З огляду на політичні обставини, не всі раді, що в Україні виступають російські зірки. Тому Кримськотатарський ресурсний центр виступає із заявою до Служби безпеки України.

У заяві міститься вимога заборонити в’їзд деяким зіркам з Росії. Заява направили главі Служби безпеки Івану Баканова.

На думку Кримськотатарського ресурсного центру, Баста, Ялинка і Ірина Круг незаконно виступають в Україні

Ірина Круг
Ірина Круг

Наприклад, зірка російського шансону Ірина Круг початку міні-тур по Україні. Напередодні пройшов концерт в Дніпрі. На розігріві були протестуючі, які влаштували всім, хто прийшов “коридор ганьби “. А все тому, що вдова Михайла Круга в 2016 виступала в Криму. У місцевій поліції говорять, що консультувалися з СБУ, і там не знайшли причин для заборони її виступу. Так що за планом Київ і Одеса далі.

Також Світлана Лобода та Ані Лорак останнім часом претендують на українську аудиторію. Вони по черзі випускають пісні українською мовою.

Ані Лорак в золотій сукні на концерті в Одесі
Ані Лорак в золотій сукні на концерті в Одесі

Виступ також планують Баста і Ялинка.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?